Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu numarayı sakın aramayın!

Cep telefonuna gelen cevapsız çağrıdaki numarayı geri arayan Adem Demirbağ, 160 kontöründen oldu. Bu numaradan çağrı gelirse sakın aramayın!

Önceki gün cep telefonunda +88213213340 numaralı telefondan bir cevapsız çağrı gören Karamanlı Adem Demirbağ, Hollanda’daki eşinden çağrı gelmiş olabileceğini düşünerek numarayı geri aradı. Uzun süre çalan telefonu açan olmadı. Adem Demirbağ, aramayı yaptıktan sonra kontörlerinin birden sıfırlandığını gördü. Telefonuna kontör yükleyen Demirbağ, ertesi gün aynı numaradan bir daha çağrı alınca tekrar numarayı aradı. Telefon yine çaldı ancak açan olmadı. Demirbağ telefonunu kontrol ettiğinde bu sefer de 60 kontörünün düştüğünü gördü.

YENİ DOLANDIRICILIK YÖNTEMİ
Yeni bir dolandırıcılık olduğunu düşünen Adem Demirbağ Emniyet’e şikayette bulundu. Emniyet yetkililerinden aldığımız bilgiye göre bu tür yöntemlerle dolandırıcılık yapıldığını bu numarayla ilgili de şikayetlerin olduğu bildirildi. Yetkililer emin olunmayan telefon numaralarının kesinlikle aranmaması gerektiğini aktardılar.

Haber 7

RABBİM yardımcımız olsun , insanlar para ıcın ne yapacaklarını sasırmıs >:( :(

vıcdan kalmamıs ..sonumuz hayrola

bilgi için teşekkürler.

Bu tür bilgileri gördükçe ben tanımadığım kayıtlı olmayan noların çğrılarına geri dönmem.
Tlf numu evde unutup kursa gitmiştim.Eve gelipte tlf na bakınca 18 çağrı gördüm tanımadığım bir nodan.Sıradan bir numaraydı bu üstteki gibi değil.

Merak ettim kim bu diye ama oralıda olmadım.18 çğrı atan illeki bir daha arayacaktır.Neyse akşam tlf çalmaya başladı ısrarla açtım bir bayan sesi.Adımı soyadımı söyledi buyrun siz kimsiniz dedim.Adını söyledi ama tanıdık diil ne ses ne isim.Tanımıyorum bayanı.
Meğer ilkokul arkadaşını arıyormuş, isim soy isim aynı olunca buldum diye çok sevinmiştim dedi heyecanlı sesiyle.özür dileyip kapattı.

:( :( aynen öyle paylaşımınız için teşekkürler

bilgi için teşekkürler.

Güncel Haberler

MollaCami.Com