Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Tost Makineli Bilgisayar

Kullanım alanı gün geçtikçe genişleyen ve hemen herkese hitap eden bilgisayarların artık yeni bir kullanım alanı daha var: Tost makineli PC!

Drive Bay Toaster isimli bu ürün, bilgisayarların insanların yemek ihtiyaçlarını dahi karşılayabileceğinin en açık ispatı gibi aslında. Özellikle yalnız yaşayan ve taze yemek bulma konusunda sıkıntılı günler geçiren üniversite öğrencileri için geliştirilen ürün, 5.25 inç'lik ölçüleriyle bir PC kasasına kolayca monte edilebiliyor. Windows tabanlı bir yazılım ile çalışan aygıtın içerisindeki sıcaklığın bilgisayardan takip edilmesi de yine bu yazılımca mümkün olabiliyor.

USB veri yoluyla çalışan cihaz, aynı zamanda boş bir PCI slotuna da ihtiyaç duyuyor. 2 yıllık garantisiyle kullanıcılara sunulan ürünün fiyatının ise 29.99 Dolar olması bekleniyor.

Şimdilik Windows sürümü bulunan cihazın, Mac OS sürümünü üzerinde de çalışmalar yürütülüyor.

bu da görüntüsü

teşekkürler kardeşim paylaşım için..

Resimli ve yorumlu destegınız ıcın ben teşekkur ederım prof kardeşim.. :)

Zamanında bir reklam vardı bilgisayarımın kahve tutacağı bozuk diyordu bir bayan.. :) Sanırım o devir geliyor.Güzel bir buluş olmuş paylaşım ve resim için teşekkürler sayın Zambak ve deli_prof kardeşim :)

rica ederim kardeşlerim..
haklısın talebicikk kardeşim..
bana bu şeyler pek hayra alemet değil gibi geliyor..

Bu sanırım en çok öğrencilerin işine yarayacak... ::) ;D ;D ;D
Harika bir buluş yahu :D

Teşekkür ederiz Zambak ve katkılarından dolayı Prof kardeşime...

Bu sanırım en çok öğrencilerin işine yarayacak... ::) ;D ;D ;D
Harika bir buluş yahu :D

Teşekkür ederiz Zambak ve katkılarından dolayı Prof kardeşime...

:) Ben elimde yapmayı tercih ederdim abarttılar yahu birkaç ay önce duymuştum yeni üretilen bir bilgisayarda bi ışık varmış oraya bakınca senin ne yapmak istediğini bilgisayar yapıyormuş! Tadında bırakın be kardeşim hiç mi işiniz yok düşünme özgürlüğümüz de gitti :D Ama ne olursa olsun teknoloji kötü bişey değil ;)

:D dusunme özgurlugumuz ::) cok hoş :D

Haklısınız talebecık kardesım hem kızarız hem kullanırız :)

ılgınız ıcın hepınıze ayrı ayrı teşekkurler kardeşlerım

Daha neler duycaz ve görücez.İşimize yaradıktan sonra teknolojinin nimetlerinden faydalanmak lazım.
Tost ve çay mmmm :)
Benimki karışık olsun :D

:) molla mutfagına alalım sızı :) yorum ıcın teşekkurler

teknoloji aşka geliyo....
;) ;) ;) ;) ;) ;)

cok güzelmis paylastiginiz icin tesekkürler..

ılgınze ben teş ederım kardesım ::)

Teknolojik Gelismeler

MollaCami.Com