Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yönetimin dikatine bir sorunum var!!!

Güzel mollanın değerli yöneticileri
Site içinde dolşarken sayfaları açarken bir ses çıkıyor bende tatilden döndüğümden sonra.ve buda beni rahatsız ediyor.bu durum sadece bende kayaklanan bir durummu yoksa genel bir durummu.genelse kaldırılmasını talep ediyorum.Boru gibi bir se çıkıyor ve çok rahatsız edici.hele birde güzel ezgiler dinlerken araya o sesin karışması çok itici oluyor.genel bir durum değilse ben bu sorunu nasıl çözebilirim bilgi verrseniz sevinirim.

asude kardeşim bizde öyle bir problem yok senden kaynaklanıyor olabilir..

Yokmu :o :o
benim pc sıcaktan kafayımı yedi yoksa sayın profum.sadece bu sitede olan bir ses bu ama.başka sitede sayfaları açarken bu ses olmuyor.Diğer kardeşlerimizdede olan vermı acaba Delircem yoksa.

Bende de yok ::) fırefox mu kullanıyorsunuz ?

Fırefox da var de bu siteye explorerden giriyorum.

bende explorerdan giriyorum tıklama sesinden başka ses gelmiyor kardeşim..

off ya.Umarım geçici bir sorundur.

tıklama sesini kasdediyorsan firefoxta gelmiyor.

fırefoxda gırdıgımızde travel tatıl reklamları ayrı pencereden acılıyor acaba onun sesımı dıye dusunmustum ::)

explorersa bılemeyecegım :(

Tıklama sesi değil bu boru sesi gibi bişi arad bir ötüp duruyor.ne gıcık bir durum.

sadece bu sitede olduğundan emin misin kardeşim.
bilgisayar ısınmış olabilir çok ısınınca sesle ara ara uyarı verir.

malaesef kardeşim sadece bu sitede bu ses çıkıyor.

Bende de çıkıyor ama bu siteyi açınca değil ;D Başka bi siteyi her açtığımda :D Kendi haline bırakın zamanla düzelecektir :P

bazen ben de dolaşırken tiz bir ses çıkıyor ancak rahatsız edici seviyede değil. sadece bölüm atlarken bu ses çıkıyor

Yalnız değilmişim demekki.umarım geçici olur.kendi haline bırakayım iyisimi. :)

Site Hakkında İstek ve Görüşler

MollaCami.Com