Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Office 2003 isteyenler...

Bilgimiz olsun yine belki bir gun lazim olur. Basit ise yazarmisiniz?

Bilgisayarınızda görünen Microsoft Office 2007 programının kısayoluna çift tıkladığınızda SÜRÜMÜ ETKİNLEŞTİRME ANAHTARINIZI ÇEVRİMİÇİ OLARAK TALEP ETMEK İÇİN BURAYI TIKLAYIN. diye bir seçenek göreceksiniz. Buraya tıkladığınızda hemen altındaki boş olan kutuda (OEM Anahtarı burada görüntülenir) yazan yerde anahtar otomatik olarak görüntülenecektir!

Ardından ikinci seçenenek olan ŞİMDİ BURAYA TIKLAYARAK MICROSOFT OFFICE'İ BAŞLATIN VE ANAHTARINIZI GİRİN. seçeneğini tıklayarak ilk seçenekte görüntülenen anahtarı kopyalayıp yapıştıracaksınız. ::)

Kolay gelsin...

bende open office programını yüklemiştim 2003 programını yüklemek için bu programı silmem gerekiyor mu.

bende denedim amma linkleri açmıyor eror veriyor

3 partıda indirdikten sonra kurulumu part1 ile yapacaksınız hakyolcusu kardeşim.

Maalesef programın 2. ve 3. partlar ölmüş yardımcı olursanız çok sevinirim.Acelesi var da ;)

Bütün partları indirdikten sonra part 1 ile kurulum yapacaksınız kardeşim..

Sorunda bu Zambak kardeşim;)İlki hariç diğer linkler ölü,indiremiyorum.Sanırım yeniden yüklenilmesi gerekli. Yükleyebilecek arkadaşlar tekrar yüklerse çok sevinirim :)

yardımcı olabilirmisiniz 2007 programını kurmaya çalışırken 2003 den de oldum nasıl kurabilirim offis 2003 ü bu sayfadaki adrese girdim türkçe olmadığı için anlayamadım :(

acil yardıma ihtiyacım var bilgisi olan kardeşlerime duyrulur

Telif Sorunu

MollaCami.Com