Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Office 2003 isteyenler...

aylardır openoffice i kullanıyorum ve memnunum. sürekli kendini geliştiren bir program. bazen microsofta ait bazı slaytları açmadığı oluyormuş. ama ben hiçbir sorun yaşamadım. daha önce microsft office 2008 deneme sürümünü kullanmıştım. aratmadı diyebilirim. özellikle ev kullanıcıları için hiçbirşey farketmeyecektir.

3u ayri ayri masaustune indi. Bilgisayarda office2007 var ama anahtar kelimesi yok. Simdi nasil acabilirim rapidshareden inen officei? Kisim kisim indi ya.

Office 2007 yi kaldıracaksınız.İnen 3 partın Part1 ine tıklayıp kuracaksınız kardeşim part 2 ve 3 otomatik yüklenecektir.

Office 2007i kaldirdim. 1.kismi tikladigimda bununla ac seceneklerinden hangisini secmeliyim?

İndirdiğiniz dosyalar .rar dosyası, 1.sine sağ tıklayıp "buraya çıkart" ya da "extract to here" seçeneğine tıklayın... Oluşan dosyaya çift tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz...

NOT == office 2007 dosyalarını sistem değiştiği için 2003 de açamazsanız 2007 de 2003 dosyası olarak kaydetnişseniz ancak o zaman açılır dosyalarınız..

2003 e geçecekseniz önemli dosyalarınızı dönüştürün..

2007i silmeden 2003u yukledim. Sonradan sildim, ama yinede acilmiyor 2003. Tekrarmi yukleyeyim?

Önceki office yazılımı ile ilgili her şeyi kaldırıp tekrar yükleyin..

Office 2007nin yuklemesini kaldirdim aslinda ama hala programlarin arasinda goruyorum. Tekrar kaldira tikliyorum ama hic bir islem yapmiyor.

bilgisayarı yeniden başlatın
c/program files/Microsoft Office dosyasını silin sonra tekrar denetim masasındaki simgesine tıklayın ...
bu proğram zaten silinmiş listeden kaldırılsınmı diye bir soru sorar evet dediğinizde hallolur İnşallah ...
dandik bir yöntem ama işe yarar diye düşünüyorum :D

office 2003e sag tikladigimda send to documents, desktop vs. secenekleri var. Kurmayi beceremedim.

Oldu nihayet. Pcde winrar yuklu degildi.
Tesekkurler...

Office 2007'nin kullanımı Office 2003'e göre çok daha rahat, neden 2007'yi kaldırdınız anlayamadım ::)

Yine de hayırlı olsun yeni yüklediğiniz programınız :)

Anahtar kelimesi yokdu. Satin aldigimizda pcde 2007 vardi, ama aktif degildi tabiiki. Birde netbook oldugu icin cd kabul etmiyor. 2007i aktif hale getirebilmek icin daha fazla basinizi agritmam gerekecekdi.

2007i aktif hale getirebilmek icin daha fazla basinizi agritmam gerekecekdi.

2007'yi aktif etmek çok kolay bir işlem :-[ Yardımcı olurduk ama neyse artık hayırlı olsun güle güle kullanın inş ;)

Telif Sorunu

MollaCami.Com