Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yalnız Geldim Yine Yalnız Giderim

amin insllh. rabbim hic bir admini modlarindan yalniz birakmasin ;)

Aminn aminn:)

Bende umut kardeşimin yazısına kafiyeli cevap hazırlarken yazmışsınız.Ama emek verdim diye not iliştirerek gönderiyorum

"Nasıl istersen umut kardeşim
Şiire şiir cevap verelim
Sonrada ozanlara benzeyelim ;)"

arkadaşlar paylaştığınız şiirler çok güzel ama şiire şiirle cevap derken kendi şiirlerinizi kastetmiştim :-[

bir dörtlük yazmaya koyulalım ve ilk yazan şiir bölümünde başlık açsın sonra yazanda şiire devam etsin derim ben, siz ne dersiniz?
benim için sorun olmaz derim ;D

eee selam verdik borçlu çıktık. :)

Kardeşim forumdaki yazıları okumaktan inan paylaşım veremiyorum, ama elimden geldigi kadar açılan konulara yorum yapmaya çalışırım. Ayrı bir konu daha çok sık girecegime dairde söz veremem.Elimizden geldigi kadar degil , onun biraz daha üstünde bir performans gösteririz. ;)

Ayrıca Mollacami.com'dakileri çagırmak modlara düşer biz sadece aktif üye olmaya gayret gösteriyoruz. Fakat size şunu söyleyim yardımcı olmak için. Çogu hala bu formdan. Hani e-mail adreslerine mesaj atmıştınızya onların çogu hala mollacami.com'a giriyor. En azından benim tanıdıklarım böyleydi. Bizim ikazımızka bu siteden haberdar oldular. Yani aktif olarak Mollacami.com'un forumunda durursa bu sitenin reklamı artış gözlenebilir. Anasayfa da degil Formda konu olarak sürekli güncellenirse.

Selametle

eee selam verdik borçlu çıktık. :)

Kardeşim forumdaki yazıları okumaktan inan paylaşım veremiyorum, ama elimden geldigi kadar açılan konulara yorum yapmaya çalışırım. Ayrı bir konu daha çok sık girecegime dairde söz veremem.Elimizden geldigi kadar degil , onun biraz daha üstünde bir performans gösteririz. ;)

Ayrıca Mollacami.com'dakileri çagırmak modlara düşer biz sadece aktif üye olmaya gayret gösteriyoruz. Fakat size şunu söyleyim yardımcı olmak için. Çogu hala bu formdan. Hani e-mail adreslerine mesaj atmıştınızya onların çogu hala mollacami.com'a giriyor. En azından benim tanıdıklarım böyleydi. Bizim ikazımızka bu siteden haberdar oldular. Yani aktif olarak Mollacami.com'un forumunda durursa bu sitenin reklamı artış gözlenebilir. Anasayfa da degil Formda konu olarak sürekli güncellenirse.

Selametle

yardımlarınız için teşekkür ederiz gök sultan kardeşim ;)

elinizden gelenin fazlasını yapmaya gayret edeceğinize inanıyorum.

selamlar.

Bende umut kardeşimin yazısına kafiyeli cevap hazırlarken yazmışsınız.Ama emek verdim diye not iliştirerek gönderiyorum

"Nasıl istersen umut kardeşim
Şiire şiir cevap verelim
Sonrada ozanlara benzeyelim ;)"

emek verenin emeği çıkmaz boşa
yazdıklarınız gider mi hiç boşa
gönülden yazılan gider hoşa
haydi kalemi al şiire başla 8)

umut kardeş haklıdır
alalım kalemi yazalım bir şeyler
uymasada hoş görün kardeşler
haydin sizde yazın bir şeyler ;D

Güzel oldu arkadaşların dilinden
Arkadaş bizim her iş gelir elinden
Benzedik sanki aşıkların telinden
Selam olsun gönüllerin selinden.
:)
oldumu acep ???

Güzel oldu arkadaşların dilinden
Arkadaş bizim her iş gelir elinden
Benzedik sanki aşıkların telinden
Selam olsun gönüllerin selinden.
:)
oldumu acep ???
helal olsun ;) ;D

harika olmuş gerçekten ;)

aramızda oldukça yetenekli kardeşlerimiz var anlaşılan 8)

devam ederiz inşaAllah..

helal olsun sana gök_sultan kardeş
istedikten sonra bak oluyormuş demek
mollacaminin diger üyeleride katılsın derim
buda oluyor haydin şiir yazmaya demek........

Sagolasın rky kardeşim derim
Böyle giderse kalmayacak ferim
Bu ugurda versemde serim
Yaşasın mollacami derim..... :)

Şiir

MollaCami.Com