Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kadınlara Özel Emniyet Kemeri

Neden kadınlar çok konuşuyor ki, işte böylesi durumlara maruz kalıyoruz.. ;)

Allah vergisi ama tabi bütün kadınlar çok konuşur diye bir kaide de yok, ben ne dırdırcı adamlar biliyorum, başta bazı siyasetçi beylerimiz var dimi... ;D

eline sağlık firdevs resmi pek beyenmesemde yorumlar çok güzeldi baya güldüm
yalnız bu kemer neden bize bağlanıyor bunu tam anlamadım
çok dırdır ediyoruz diyemi ?yoksa fazla hızlı gitmesin diye fazla müdale ediyoruz diyemi hangisi için acaba..

;D
Gözlerine sağlık Hak Yolcusu... :D
Resim kadın fazla dırdır ettiği içindi. ;D Tabi resim işin espirisi, canı isteyen çıkarsın azıcık da kocasına taksın biz de haksızlık yok hangisi çok konuşuyorsa ona takalım dimi ama ::) ;D ;D ;D
Örneğin ben çok konuşuyorum sanırım bana hokkalı bir çene kapama emniyet kemeri iyi gelirdi. ;D ;D ;D

ben ne dırdırcı adamlar biliyorum, başta bazı siyasetçi beylerimiz var dimi... ;D

:D :D :D

Her iki cinsde de, her iki türlüsü var yahu :)

:D :D :D

Her iki cinsde de, her iki türlüsü var yahu :)

evet var tabi ;) ;)

büyüklerimiz çok konuşmayı dogru bulmamışlar
bazı nasihatler:

Kelamından anlaşılır ,kişinin miktarı.

Kelamın fıda ise sukut eyle olsun zeheb;kemal ehli kemalatı sukut ile buldular hep.

Her iki tarfında dikkatine

resim guzel yalnız bu imkansız bızı susturamazsınız ;D ;D ;D ;D ;D

bak ben konuşmazsam olmaz şimdi:

1 sınıfta ders boyunca hoca zorlamazsa hiç bir bayan arkadaş kalkıp söz almaz (bizim sınıf tabii)
2 aynı okulun mescidine in bay bayan mescidi yan yana o kadar erkek olur sinek uçsa duyulur ama yan taraftan bayanlar kısmında hep bi uğultu bi uğultu...

* bu kez bende düşünürüm hep;
kıyamet günü de konuşacaklarmı acep???

ya bi önceki sayfaya bi baktım da da allah aşkına erkeklerin ne gevezeliğini gördünüz maç ve askerlik muhabbetleri dışında?

esefle kınıyorum....

ya bi önceki sayfaya bi baktım da da allah aşkına erkeklerin ne gevezeliğini gördünüz maç ve askerlik muhabbetleri dışında?

esefle kınıyorum....

:)
Enaniyet kokuları mı geliyo ne ::) Herkesi aynı kefeye koymayın isterseniz, çok konuşan erkekler var tabi... ;)
Örnek isterseniz; kırılmayın ama siz... ::)

Süperdi Firdevs :D Resimde Sende ;)

Kemer konusuna geLince ; ßeLki ßu vesiLeyLe emniyet kemerinin varLığıda hatırLanır. ::)
ßayanLarın ağzı kapansa da gözLeriyLe işaret ederLer ;D ;D Kemer takma zahmetinde ßuLunmasınLar. :D :D

Kemer konusuna geLince ; ßeLki ßu vesiLeyLe emniyet kemerinin varLığıda hatırLanır. ::)
ßayanLarın ağzı kapansa da gözLeriyLe işaret ederLer ;D ;D Kemer takma zahmetinde ßuLunmasınLar. :D :D

haklısın ağzı dursa eli eli dursa gözü derler ya...

konuşkan yad daha amiyane tabirle geveze olabilirim ama forum ve sizler için muhabbet ve hasbihal içindi....

gerktiğinde susmasını da biliriz :-X :-X :-X bende bi kaç gün susuyorum o zaman :( :(

Kardeşim burası bir paylaşım platformu neden eleştiriye açık olamıyoruz ???)Siz benim yorumuma cevap vermekle bana cevap hakkı verdiniz, bende cevap hakkımı kullandım.Nedir bu alınganlık, ben konuşun veya konuşmayın demedim sadece fikrimi belirttim.Çok konuşan erkelerde var dedim o kadar, neden işi gurur meselesi haline getirdiniz anlayamadım. ::)
Bazen düşünüyorum acaba çok sert yorumlarda bulunuyorum diye defalarca okuyorum ama her okuduğumda da sert yorumlar olmadığını, gayet yerinde yorumlar olduğunu görüyorum. ::)
Yahu en başta ben kendime diyorum gevezeyim, çok konuşuyorum diye, zaten defalarca yorumlarımda söylemişim. :))Rica ediyorum böyle basit şeyler için alınganlık yapmayalım... ;))
Ben yine çok mu konuştum ne, sürç-i lisan ettiysek affola... :)

:( :( :( :(

:-X :-X :-X

resme tekrar baktım ve güldü teşekkürler....

Aman efendim ne demek, rica ederiz beğenmenize sevindik. :)
Dilerim kardeşim o gülen yüzün hiç solmasın. :)

Komik Resimler

MollaCami.Com