Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Klasöre Arka Plan Resmi Koyma

desktop.ini ve ak.jpg akıncı klasöründemi kardeşim..
desktop.ini dosyasının simgesi ayar şekilndemi yoksa not defteri seklindemi..

desktop.ini ve ak.jpg akıncı klasöründemi kardeşim..
desktop.ini dosyasının simgesi ayar şekilndemi yoksa not defteri seklindemi..

üstad,ım böyle

üstad böyle yaptım hata varmı? saygılar

burdaki ak kısmını da büyük olarak bir dene kardeşim..

AK.jpg yap

Üstad Olmuyor İnanın. Şu İşi Bi Çözemedim Gitti Zor bişeyde Neden olmuyorki

kardeş bir hatan daha varmış..

desktop.ini dosyasını deskop olarak yazmışsın onun ismini değiştir..

kardeş bir hatan daha varmış..

desktop.ini dosyasını deskop olarak yazmışsın onun ismini değiştir..

ondan olduğunu sanmıyorum çünkü dosya uzantılarını iki türlü denedim Gizle-Aç Diye. Şimdi Aynısını Yine Yaptım Olmadı (deskop.ini) Gözüküyor

kardeş uzantı ile alakalı değil dosya ismin yanlış t harfini unutmuşsun desktop olacak sen deskop yapmışsın..

kardeş uzantı ile alakalı değil dosya ismin yanlış t harfini unutmuşsun desktop olacak sen deskop yapmışsın..

Hay Senden ALLAH razı olsun Hakkını Halal Et Senide uğraştırdık Ülen(t :'() Kafam şişti beyav.dile benden ne dilersen üstad sağol

cümlemizden razı olsun.. helal olsun kardeşim..

kardeş benim pcdeki bilgisayarımı 2 BÖLÜME ayrmısım yerel disk c ve FURKAN_4490(D) diye bütün dosyalarım furkan_4490 da daha sonra furkan diye bir klasör var onun içinde videolarım fotolarım var FURKAN KLASÖRÜNÜ açtıkdan sonrada resimler diye bir klasör var onun içindede araba001 adında bir resim var ben onu masa üstündeki bir kardeşler diye bir klasör var ona araba001 adındaki resimi arka plan yapmak istiyorum nasıl olacak yardımcı olursan sevinirim ALLAHA EMANET OL

yine aynı şekilde yapmayı deneyin.

resmin konumunu almak için; önce istediğiniz resmin olduğu klasörü açın. adres çubuğunda o klasörün konumunu kopyalayın not defterine yapıştırın. devamına hiç boşluk ayırmadan istediğiniz resmin adını / bu işaretten sonra yazın. konumu almış oldunuz böylece. ve sonrasını anlatıldığı gibi yapın.

kardeş heralde biz bı işi beceremiyecegiz neyse yinede sagol allah"a emanet ol

o zaman söyle deneyin. beğendiğiniz resmi yerel disk c ye atın.

aşağıdaki kodu not defterine yapıştırın.
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
iconarea_image="C:\resim.jpg"
iconarea_text=0x00000000

kırmızı olan yere siz kendi resminizin adını yazacaksınız.

kardeş senden rica ediyorum bana bunun nasıl yapıldıgını verdiim o bilgiler doğrultusunda resimli bir şikilde adım adım anlatırmısın ben bu kadar üstüne düşmezdim ama bir kere kafaya takmışım yapmasam rahat edemem onunu için yardımcı olursan sevinirim son msj daki gibide yaptım ama klasörü bulamıyor diyorki ara ile deneyin

karizma4490 kardeşim. boş bir not defterine aşağıdaki gibi düzenleyin..
E:\resim arşivi\kedii.jpg olan yeri D:\furkan_4490\furkan\resimler\araba001.jpg yapın

islami bölge yazan yerde kardeşler yazacak şekilde yapın
dosyayı desktop.ini diye kaydedin..

başlat menüsünden çalıştırı tıklayın...
e:\islami bölge olan yeri C:\Documents and Settings\users\desktop\kardeşler olacak şekilde ayarlayın.. mavi olan yer pc kullanıcı adınız olacak

yapamazsanız tekrar yardımcı olayım..

PC Ipuclari

MollaCami.Com