Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Anti-virusünüzü Test Edin:)

AVG hiç kullanmış değilim. Sizin testiniz sonucunda öğreneceğiz inş. :)

dosyayı kaydeder etmez sildi..

diğer 6000 olanda da 5579 tane buldu..

bu durumda program idare eder mi oluyor bir ara kaspersky ile test edeyim olmazsa

benim wirüs tarayıcım hemen karantinaya attık dedi..

yalnız dosyayı kaydettiğim yerde bulamadım sizce nerdedir..

bende de öyle dedi kardeşim..txt dosyasında
rapiddekini de indirebilmek için kapattım..
karantina da ise dosyayı göremezsiniz programın içinden ancak karantina bölgesine bakabilirsin..

bende eset nod32 anti wirüs yüklü onun karantina odasını bulamadım

birde bu wirüs zarar veririmi pc ye onu sorayım...

nod32 karantinaya alınca problem olmaz kardeşim.
nod32 nin kısayolunda sağ fareye basınca karantina gelir kardeşim yada simgeyi çift tıkladığınızda araçlar menüsünün altında var..

Ya hem esed hemde avast'ın en güncel sürümlerini kullanıyorum
ama tık bile demedi bu proğramlar ya ...
neden acaba ???

Windows koruyucusu tam indirtmedi dosyayi. Ama anti virusun sesi solugu cikmadi.

C:\Users\VISTA\Downloads\6000adetviruesdikkat.zip.part kaydedilemedi, çünkü kaynak dosya okunamadı.

Daha sonra yeniden deneyin ya da sunucu yöneticisine danışın.

şimdi bu uyarıyı aldım
indiremedim bile

Öncelikli olarak Norton İnternet Security daha sonra Kaspersky İnternet Security tavsiye ederim. Ortalama 1100 TL verdiğiniz bilgisayarınız değerlidir, onu muhafaza etmek için 100 TL verip antivirüs yazlılımı satın almaya değer..

yaa şimdi txt de kayd etmedi benimki sonra onu com yaptım kayd etti sonra bir şey olmadı sonra dosyanın üztünde sağ tuşa bastım virüse tarattım bir pencere çıktı tamam dedim sildi onu iyi mi bu ?

anti virüsten çok sabrımı test ediyor bu dosya >:(

yaa şimdi txt de kayd etmedi benimki sonra onu com yaptım kayd etti sonra bir şey olmadı sonra dosyanın üztünde sağ tuşa bastım virüse tarattım bir pencere çıktı tamam dedim sildi onu iyi mi bu ?

teste göre çok iyi sanırım : ). programınız ne olduğunu söylerseniz böylece hangi programlar buluyor hangileri bulmuyor bilgileniriz.

teste göre çok iyi sanırım : ). programınız ne olduğunu söylerseniz böylece hangi programlar buluyor hangileri bulmuyor bilgileniriz.

kav7.0.1.325en bu kardeşim benim virüsüm

PC Ipuclari

MollaCami.Com