Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İstanbul hasreti çekenlere özel..

AMİN :'( Mevla ayırmasın

ben teşekkur ederım kardeşim vakit ayırdığınız için

gecesiyle gunduzuyle her profilden ayri guzel emegine saglik tesekkurler

Bakan gözlerınıze sağlık kardeşim ;) vakıt ayırdıgınız ıcın ben teşekkür ederim

ResimLer güzeLdi..İstanßuL AnLatıLırken Hep ßoğazı ve Denizi GösteriLir..Şahsi görüşüm;KüLtür ßaşkent'i anLatıLırken diğer zenginLikLerinin daha çok Ön pLana çıkarıLması Kanaatindeyim..
Ayrıca Firdevs'e %100 katıLıyorum..Türkiyede yaşamak çok ßüyük ßir şans.. 4 mevsimi tam manasıyLa gören MükemmeL ßir coğrafyada yaşıyoruz..
forumda ßir arkadaşımızın kişiseL iLetisinde ßir yazı vardı:'İstanßuL!seni anLatacak Kadar Kim anLayaßiLdi ki?'
payLaşım için teşekkürLer zamßak .. ayrı diyarLarın güzeLLikLerini görmemize vesiLe oLdun ..

Haklısınız Efsun kardeşim,onu anlatmaya diller yetmez,onun güzelliklerini görmeye gözler yetmez..

Değerli yorumlarınız için hepinize ayrı ayrı teşekkur ederim..

GERÇEKTEN MUTESEM BELDE-İ TAYYİBE FOTOGRAFLARI

Beğenmenize sevindim kardeşim :)

Ellerinize sağlık çok güzeldi.Benim de kendi memleketim benim için çok güzel ama istanbul başka güzel.

Karacaahmet mezarlığı

Ayasofya

verd-iebyaz kardeşim senınde gözlerine sağlık

Katkılarınızdan dolayı teşekkürler ücharfbeşnokta kardeşim

[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5459/1005129ew6.jpg[/img]

Sana dün bir tepeden baktım aziz İstanbul!
Görmedim gezmediğim, sevmediğim hiçbir yer.
Ömrüm oldukça gönül tahtına keyfince kurul!
Sade bir semtini sevmek bile bir ömre değer.

:'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( daha ne kadar ağlayan smile koyabilirim bilemiyorum ama eminim şu anki ruh halimi hiç bir rakam ifade etmeyecek.İnsanın şuan atlayıp gidesi geliyor.Aslında tamda hafta sonu ama sınavlar sağolsun. >:(Ah be Zambak kardeşim be nerden açtın bu konuyu... :)İstanbul doğum yerim,evim,herşeyim...Yakında kavuşmak nasip olur inşallah...Çok teşekkürler her bir fotoğraf için....Bu arada fotoğrafları çeken abilere,ablalarada hürmetler.Süper kareler gerçekten... ;)

Resimler için teşekkürler.

istanbul hasreti resimlere giderilirmi,bilemiyorum.hasretin giderek gezerek,ziyaret ederek geçmesini dilerim.

hocam karacaahmet mezarlığı ne kadar güzelmiş...
bende de eskiden beri mezarlıklara pek bi muhabbet var.... :)
resimler için teşekkürler...

Gezi Rehberi

MollaCami.Com