Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İstanbul hasreti çekenlere özel..

emirgan parkı

varmı güZELim şehir istanbul gibi ya 8) emeğine sağlık kardeşim muhteşem kareler ;)

sağolasın ikra kardeşim,,sizlerinde desteklerini beklerim ;)

bu fotoyu masaüstü yapınca harika görüntüyü daha iyi göreceksiniz 8)

varmı güZELim şehir istanbul gibi ya

"Bülbülü altın kafese koymuşlar illede vatanım" demiş...
Herkesin memleketi kendine güzel gelir... ;) ;) ;)

firdevs27 ,doğrı diyosunuz kardeşim ama ben iklim bakımından gezilicek görülücek yer bakımındaki zenginliğini kast ettim :) ;)

firdevs27 ,doğrı diyosunuz kardeşim ama ben iklim bakımından gezilicek görülücek yer bakımındaki zenginliğini kast ettim :) ;)

:) :) :)

Banane banane ;D ;D ;D ;D
İster iklimigüzel olsun,isterse gezip görülecek yerleri istediği kadar çok olsun ama ben gözbebeğim Antebime değişmem... ;D ::) ;D ;D ;)

bende istanbuluma 8) 8)

ikra kardeşim sağolasın cok haklısın ıstanbul tarıhı zengınlık acısındanda gorulemye deger ;)

fırdevs kardes ıcınde fırdevs olmayan bır antep dusunemıyom zaten maş. sen bu kadar memleketıne baglıyken..

yorumlarınız ıcın cok sagolun ayrıca resım ıcın teşekkurler ıkra kardeşim ;)

fırdevs kardes ıcınde fırdevs olmayan bır antep dusunemıyom zaten maş. sen bu kadar memleketıne baglıyken..

;)
Benim Antebe olan sevdam bağlılıktan da öte ... :-[ :-[
İnan başka yerde nefes alırken bile zorlanıyorum ::) ::)
Konyaya, Urfaya sık sık giderim çok da severim oraları ama oralarda nefes alışlarım bile çok farklı sanki zorla tutulmuş gibi oluyorum başka yerlerde :-[ :-[ :-[
Büyük konuşmayayım ama Antep dışında başka bir yerde yaşayamam... :'( :'( :'( :'(
Ölümüm bile burda olsun isterim... :-[

nasip,
kısmet,
hayırlısı fırdevs kardeş.

RABBİM gönlüne göre versin inşaallah..
;)

Emeğine sağlık kardeşim. Hepsi de çok güzel. Ben de İstanbul hasreti çekenlerdenim. İnşallah en yakın zamanda tekrar gelmek nasib olur oralara. :)
Firdevs kardeşim seni çok iyi anlıyorum. Babam da askerliğini Antep'de yapmış üzerinden 25 sene geçti hala anlata anlata bitiremiyor. (Askerlik anılarını hiç duymamışızdır ;))
Ama ülkemin her bir köşesi ayrı bir güzel inşallah ömrümüz yeterse her şehrini ayrı ayrı gezmek isterim. :)

tamam şöyle bağlayalım herkesin vatanı yurdu kendine güzel ve özeldir ;) amaa istanbul herkes için güzel ve özeldir ;) ;D

Gezi Rehberi

MollaCami.Com