Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

zemine uygun avatar yaptırmak isteyenler bu konuya bildirsin

o resimin ikisi de aynı renkler yanıp sönmeli yapmıştım.. dışı bi yeşil bi mavi oluyordu

istediğin düz yazı yanıp sönmesin dışı turuncu içi yeşil olacak öyle mi..

yok yanıp sönmesi çok güzel yansın ama dışı yeşil içi sarı sonra onun tam tersi dışı sarı içi yeşil ::) :-[

buyur kardeşim..

Allah razi olsun kardeşim uğraştırdım tam istediğim gibi olmuş teşekkürler ;) :)

rica ederim cümlemizden razı olsun..

banada yapabilirmisiniz
ZATININ SIFATININ ESMAININ EFALİNİN HUDUDSUZLUĞUNCA ŞÜKÜRLER OLSUN
bu yazının içi krem kenarları koyu turuncu olabilirmi
ha bide bazılarınınki yanıp sönüyo banada öyle yaparmısınız :-[ :-[

Allah razi olsun kardeşim uğraştırdım tam istediğim gibi olmuş teşekkürler ;) :)

Güzel olmuş zambak kardeşim, inşaallah ziyaretçisi bol olur ;)
Senin imzana bakınca içimden "acaba hatim bölümü için böyle bir imza dikkat çeker mi" diye düşündüm :-[
Neyse inşaallah gerek kalmaz...

Bu arada kolay gelsin deli_prof kardeşim, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

teşekkür ederim yağmur kardeşim..

şeyma kardeşim.. imzanıza eklemek için kod ekranındaki yazıyı kopyalayıp yapıştırmanız yeterli..
[code]

[/code]

teşekkür ederim çok güzel olmuş..

acaba aralıklı olabilmesi mümkünmü? elinize sağlık..

buyur kardeşim..
resimin özelliklerinden adresi alıp eski adres ile değiştirmen yeterli..

Prof kardeşim;Ben de siyah çerçeve içinde kırmızı ile, bir de sizin seçeceğiniz renkte Ahuzar'ı rica edebilir miyim?

Tabii ki zahmet olmazsa...

buyur kardeşim.. istediğin bu şekildemiydi bilmiyorum nasıl birşey istediğini tam anlayamadım beğenmediyseniz tekrar yardımcı olayım..

profil kimlik bilgisinden kendi resmim var kısmını seçip resimin adresini oraya yazmanız yeterli..

resim adresi almak için resimde sağ fare tıklayıp özelliklerinden adresini kopyalaya bilirsiniz..

Çok teşekkür ederim Prof kardeşim,ellerinize sağlık...Her ikisi de çok güzel olmuş..

Hakkınızı helal ediniz..Ayrıca bilgi içinde teşekkürler...

rica ederim helal olsun kardeşim..

s.a bende istiyorum.. önceden şifa yı yazmıştınız ama ben onu göremiyorum.. şifa ve zehra yazarmısınız.. mor turuncu renklerinden istiyorum zahmet olmazsa.. ???

Bilgisayar

MollaCami.Com