Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İcatlarda ilgi alanınız hangisi?

Arkadaşlar sizin talepleriniz doğrultusunda araştırmalarımıza devam edeceğiz inş.
Bu niyet ile anketimiz açılmış bulunup cevaplarınızın ve yorumlarınızın bizim için çok önemli olduğunu bilmenizi isteriz.. ;)

Bir rica;yorum yazmasanız bile bu sayfayı okuyan kardeşlerimiz, tek yapacağınız ilgi alanınızı işaretlemek

çok iyi düşünmüşsün zambak kardeşim..
başarılarının devamını dilerim..

Zambak kardeşim bu anket işini çok iyi düşünmüşsün.Bakalım mollmızın sakinleri, bu bölümde neler görmek istiyorlar..Ben tercihimi ilginç ve farklı icadlardan yana kullandım.Ama kullanışlı günümüzde işimize yarayan icatlarıda görmek isterim ...

Zambak kardeşim bu anket işini çok iyi düşünmüşsün.Bakalım mollmızın sakinleri, bu bölümde neler görmek istiyorlar..Ben tercihimi ilginç ve farklı icadlardan yana kullandım.Ama kullanışlı günümüzde işimize yarayan icatlarıda görmek isterim ...

sağolun anise kardeşim inş. faideli olur ;)
desteklerinizi beklerim

Zambak kardeşim,hem anket hem de icatlar katogorisi çok iyi düşünülmüş,ben de oyumu kullandım,çalışmalarınızda başarılar dilerim.. ;)

kullanışlı günümüzde işimize yarayan icatlar a oy verdim
bilim-teknoloji de ilgimi çekiyor

Anket güzel olmus zambak kardesim tesekkürler ;)

Ilk basta günümzde kullanilabilcek faideli icatlar gelsede ilginc,komik,teknolojik yada tarihi önem tasiyan icatlari bilmek ve takip etmek guzel olur ::) kolay gelsin kardesim ins cok genis yelpazede icatlarin tamamini icerecek bir bölüm olacak :)

kardeşlerim yorumlarınız ve konuya ilginiz için teşekkür ederim inş.bu vesile ile daha faideli bilgiler ortaya çıkacak

toplam oyumuz çok az oysa mollada daha çok üye kardeşimiz var sanıyordum :-[ :-[

Zambak kardeşim,hem anket hem de icatlar katogorisi çok iyi düşünülmüş,ben de oyumu kullandım,çalışmalarınızda başarılar dilerim.. ;)

ilgine çok teşekkür ederim cennet ırmağı kardeşim ;)

sağolun maide kardeşim ;)

sagolun s.b.d. kardsım ;)

"Kullanışlı günümüzde işimize yarayan icatlara oy verdim"...
İcatlarla vs.. pek ilgim olmadığı için benim için önemli olan işime yarayan, işlevliği itibariyle bana fayda sağlayan icatlar vs.. vs..

Anket güzel olmus zambak kardesim tesekkürler ...

Icatlar

MollaCami.Com