Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

bugün rüyana kimin gelmesini isterdin

askerliğimin bittiğini müjdeleyen biri olsunda kim olursa olsun :)

efendimizin veya üstadımın gelmesini işterdim

okul bitince bekleriz biz buralardayız ;)

inş...

ateş böceklerinin gelmesini isterdim :)

kardeşimi ve dedemi görmek isterdim çünkü ikiside öldü

kardeşimi ve dedemi görmek isterdim çünkü ikiside öldü

Hz Allah cenntte kavuştursun kardeşim :( ::)

Hz Allah cenntte kavuştursun kardeşim :( ::)

efendimiizin :'(
daha hic görmedim o mübarek yüzünü :'( :'(

kankamin :'( nekadar üzdüm ben onu yaaa :'( kendimdenn nefret ediyorum :-[

babamı görmek isterdim çok özledim.kaybettikden sonra rüyada hasret gideriyoruz ancak..ve hamdolsun :'(

babamı görmek isterdim çok özledim.kaybettikden sonra rüyada hasret gideriyoruz ancak..ve hamdolsun :'(

Başınız sağolsun kardeşim, rabbim cennetde kavuştursun.

allah razı olsun kardeşim...amin inşallah peygamberimizin livahul-hamd sancağı altında buluşuruz tpolanırız...

tabiiki efendimizin gelmesini isterim,fakat bir hocaefendinin cuma vaazında söylediği şu söz başımıöne bırakıyor,
eyy aziz cemaatı müslimin biz peygamberin ümmetiyiz değilmi onu sever ve canımızı feda ederiz,
peki şimdi efendimiz gelse şu kapıdan bu gün burdayım beni kim evinde misafir etmek ister dese acaba hangimiz buyur ya rasulallah diyebiliriz hangimiz o dinimize ve efendimizin sünnetinden uzak eşyalarla dolu evimize buyur edebiliriz.

ve birgün zikir meclisinde kardeşlerden biri hoca efendiye ben rüyamda efendimizi görmek istiyorum ama göremiyorum hocam neden?

cevap aynen:hadi ordan be,amerikan filmlerini seyret beynini doldur hayallerini ondan kur ve efendimiz rüyana gelsin sen keç kere onun ayağına huzuruna vardınki utanmadan onu ayağına huzuruna çağırıyorsun demişti işte mesele bu kardeşler sizi tenzih ederim benim meselem bu.

dedemin yanıma gelmesini isterdim :( :'(

bugün özellikle Peygamberimizin gelmesini çok isterdiim :(

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com