Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Göz Rengine Göre Kişilik Tanimlamasi

Pek çok alanda olduğu gibi, gözlerin rengi de insanlarin kişiliklerini belirleme bakmından kullanılan bir sistemdir.
MAVİ GÖZLÜ İNSANLAR:
Durağan olmayı sevmeyen, enerji dolu, karar verme kabiliyeti olarak pozitif yönde gelişmiş olan, eli açık, değişimlerin kendilerini korkutmadığı kişilerdir. Biraz hayalperesttirler. Bu yapıları nedeniyle de gerçekleri görmekte zorlanırlar.
SİYAH GÖZLÜ insanlar :
Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli
kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.
YEŞİL GÖZLÜ İnsanlar :
Sevdiklerini kırmak istemeyen bir yapilari vardir. Kırıcı olmamaya çok dikkat ederler, çok asabi yaradılış da olmalarına rağmen bu böyledir. Bu yüzden hislerine hakim olmayı bilirler.
ELA GÖZLÜ Olanlar :
Sezgisel güçleri yüksektir, oldukça hassas bir kalbe sahip insanlardir. Gururlarına olabildiğince çok düşkün kişilerdir, gururları kırıldığı zaman asla ve asla afları yoktur. Aslında çok daha yumuşak başlı, daha anlayışlı olmaları gerekmektedir
KAHVERENGİ Gözlü insanlar :
Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarini açıklamalarıdır
ALINTIDIR

tesekkürler paylastigin icin ;)

rica ederim :) ben tşk. edrim okuduğun içün ;)

daha önce hiç duymamıştım teşekkürler :)

bişe diycem benim gözrengim bunlardan hiçbiri degil yeşile ela arası bişey anlamadım
ben ne olcam

yeşil ve ela ikiside oluyorsun ozaman :)

yeşili deneyin.

**

teşk.ler

evet yeşil çok uygun,yani sanırsam galiba,kesinlikle gibi

Aslında bu insanlar kendilerini idare ettirmek konusunda isteksizdirler. Bir kötü yönleri de her yerde sırlarini açıklamalarıdır

???

paylaşım için teşekkürler ;)

SİYAH GÖZLÜ insanlar :

Olaylar karşısında çok çabuk heyecanlanan, disiplinli, düzenli
kişilerdir. Duygu yüklü olan bu insanların, gerek sevgisi, gerek de kindarlığı oldukça çok güçlüdür. Onlar karşılarındaki insanları daima idare etmek isterler.

:)

İlginç bi yaklaşım... ::)
Teşekkür ederiz Gihanna... ;)

ya ama benim göz rengimle hiç alakası yok nolcak bendemi bi anormallik var acaba ??? ??? ???

???

paylaşım için teşekkürler ;)

tesekkürler paylastigin icin ;)

Aslına bakarsak sırlarımı kolay kolay açıklamam :)

Teşekkürler.

Düşünelim Eğlenelim

MollaCami.Com