Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İsminizi didikleyin!:))

Aradığınız ANİSE kelimesini isim veritabanımızda bulamadık. Bu arada sadece ilk adınızı aradınız ve isminizi de Türkçe harfleri doğru kullanarak yazdınız değil mi? Mesela AYŞE yerine AYSE ararsanız ismi bulamayız tabii ki! Bir de bazı arkadaşlar abartıp iki ismi aynı anda arıyor, olmaz, öyle yapmayın. Adınız Mehmet Emin'se Mehmet'i ayrı, Emin'i ayrı ayrı arayın, hepsini beraber aramayın.

Ama adınızı doğru yazıp aramış olsanız bile ismi biz bulamadık demek isimsiz kaldınız, mahfoldunuz demek değil. Sadece bizim isimleri derlediğimiz yaklaşık 30.000 kişilik veritabanımız içinde 1 tane bile ANİSE isminde kişi yok demek.

Ama biz ismi bulamasak da yine de aşağıda sizin için didikledik. Önce size bir istatistik çıkartalım: ANİSE kelimesi Türkiye'de en çok kullanılan 2472 ad arasında yer almayacak kadar nadir bir isim ve yaygınlık oranı 30.000'de 1'den az.

Bu durumda da ANİSE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 24-04-2008 10:24 itibariyle 2,128'den az kişinin isminin ANİSE olduğu ve ANİSE isimli kişi sayısının her yıl taş çatlasa 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

lütfen benim rekorumu kıramazsınız artık.Tescillendi.... 8) 8) 8) ;D ;D

ZEYNEP Türkiye'de en çok kullanılan 19. isim (... 17. ayşe, 18. levent, 19. zeynep, 20. elif, 21. dilek, ...). Ülkemizde yaklaşık her 205 kişiden birinin adı ZEYNEP ve ismin yaygınlık oranı binde 4.89.

ama zeynep çok var ya ben 3. felan olur diye düşünmüştüm neyse sağlık olsun ;D

tşk. güzeldi

rica ederim...

Gönderen:anise
lütfen benim rekorumu kıramazsınız artık.Tescillendi

evet kesinlikle :o ismin çok güzel ama...nasıl bir duygu bu kadar özel olmak :P

Türkiye'de en çok kullanılan 213. isim

Abdullah(ben):50. isim

Mehmet(babam):şaşırabilirsiniz ama1.

Azize(annem):595.

Mustafa(ağbeyim):3.

8) 8)

EN COK KULLANILAN ISIMLER.. 1.MEHMET 2.ALİ 3.MUSTAFA 4.AHMET 5.MURAT...MIŞ

ozaman abim 5. siradaymis 8)

ilginç bilgiler teşekkürler kardeşim.

RUMEYSA Türkiye'de en çok kullanılan 1448. isim (... 1446. reyyan, 1447. ruhat, 1448. rumeysa, 1449. salman, 1450. seray, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı RUMEYSA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

:) :D :)

Ama adınızı doğru yazıp aramış olsanız bile ismi biz bulamadık demek isimsiz kaldınız, mahfoldunuz demek değil. Sadece bizim isimleri derlediğimiz yaklaşık 30.000 kişilik veritabanımız içinde 1 tane bile GÜLFEM isminde kişi yok demek. [ vay be ne kadar enteresan bi admış

Ayyyy!Çok enteresann..... :) :) :) Gerçekten çok hoş teşekkürler JANWES.....

HALİT Türkiye'de en çok kullanılan 212. isim (... 210. ozan, 211. eren, 212. halit, 213. melek, 214. abdurrahman, ...). Ülkemizde yaklaşık her 920 kişiden birinin adı HALİT ve ismin yaygınlık oranı binde 1.09.

HALİT adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-06-2008 13:32 itibariyle yaklaşık 77,554 kişinin isminin HALİT olduğu ve HALİT isimli kişi sayısının her yıl ortalama 1296 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

HALİT adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,300 HALİT yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada HALİT sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

HALİT Türkiye'nin en yaygın 212. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 212. ad ise Evan ismi. HALİT adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 210. Carolyn 211. Jacob 212. Evan 213. Jos 214. Jill isimleri de sayılabilir.

Türkiye de binde 1.66 da bir insanda benim adım kullanılıyormuş,desenize bana binde bir raslarsınız... ;D

bende 608.ci sıradaymışım ::)

çok ilginç teşekkürler kardeşim ;)

Site Tanıtımları

MollaCami.Com