Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kültürel icerikli siteler harici tanitmayin ve tanitim kurallari!!!

Selam aleyküm arkadaslar,

site tanitim bölümümüzde bir takim kurallar olmali ki islevselligini sürdürsün

1. Chat sitelerinin ya da icinde chat bölümü bulunan sitelerin tanitimi yasaktir. Yönetim tarafindan o siteler kaldirilabilir ya da müdahale edebilir. Chat konusunda daha genis bilgi icin www.zehirliok.com/chat adresine bakabilirsiniz.

2. Forum sayfalarinin tanitimi da müsade edilmemektedir. Burasi link sitesi degil bu yüzden benzeri paralellikte ilerleyen forum sayfalarinin tanitimi tarafimizca uygun görülmemektedir. Bu tür mesajlar silinebilir. Ancak forum sadece bir konu üzerine ve forum sayfamizla paralel degil ve celismiyorsa müsade edilebilir..

3. Icerik olarak molla cami kriterlerine uymayan sitelerin tanitimina da müsade edilmeyecektir.

4. Tanitimi yapilacak siteler kopya icerikten olusmus gece kondu site ya da calinti site olmamlidir. Böyle sitelerin tanitimi kaldirilacaktir.

5. Baslik ve tanitim metni yeterli olmiyan ya da uygun olmiyan tanitimlarda kaldirilabilir.

Baslik > sitenin adresi degil sitenin icerigini özetleyici olmalidir.
Metin > sloganlar ya da iddialardan degil sitenin icerigini daha ziyaretci gitmeden anlayabilecek sekilde olmalidir.

6. Henüz yapim asamasinda ya da icerigi yeterli olmiyan sitelerin tanitimi uygun bulunmiyacaktir.

7. Bu kurallar ihtiyac dahilinde degistirilebilir ya da yeniden düzenlenebilir.

uyarılar için saolun dikkate alıcaz inşallah

s.a bizim catta normal cat olmaz. dini konulari paylasmak vardir. zaren ben normal caat müsade etmem.
inceelyin. misafirm olunuz. bakiniz. siz bilirsiniz. yayinlarimiz da bellidir. selam sevgi ve saygilarimla.

s.a bizim catta normal cat olmaz. dini konulari paylasmak vardir.

a.s.
chatin adını dini konuları paylaşmak olarak değiştirseniz de, sitemizde chat bölümü olan her türlü site tanıtımı yasaklanmıştır.

Chat konusunda daha genis bilgi icin www.zehirliok.com/chat adresine bakabilirsiniz.

chat, direk yazisma anidir hatta özel pencerde özel yazismaya müsade edilir. ve sürekli basinda kontrol ister. belki gündüz 12 aksam 12 arasi kontrolünüz vardiir peki gece 4te gireni kim ne kadar kontrol edecek? yahut özelden yazismaya baslayani..

yani köy yolunda 120 ile gider haci murata benzer chat.. bu hizda pastaneye degil hastaneye gidersiniz ancak oradan da mezara..

bizimki otoban gibi derseniz, istanbul ankara arsinda bile dört dörtlük otoban yok.. siz köyde mi olacak. yani en büyük islami chat diye gecen sitelerde bile her türlü halt yeniyor da sizin gibi tifillarin sitesindemi yenmiyecek o haltlar..

selam sevgi ve dua ile

teşekkür ederim paylaşım teşşekkürler

Chat olan her kanala karşıyım. Burayı tercihimdeki sebeplerden biri de chat olmaması. dini chat gibi söğlentiler ise şeytanın sağdan yaklaşması sadece.

Chat olan her kanala karşıyım. Burayı tercihimdeki sebeplerden biri de chat olmaması. dini chat gibi söğlentiler ise şeytanın sağdan yaklaşması sadece.

Taßir ne derece caiz oLur ßiLemem ama; Her avcı FarkLı oLtayLa , FarkLı yemLe ava çıkıyor.kimi vicdanı KurumuşLar ise Dini istismar Ederek.Artık ßazı siteLerde Forumda da hayır KaLmamış derecede.Nefsin Pamuk ipLiğinde,güçLendirmek Kişinin eLinde.

interneti 4 site için kullanıyorum desem hiç yalan olmaz...
molla cami,ihya,saglıklı spor,lezzet vadisi...
burdan başka yerlee hiç gitmedim desem...
mşllh içeriklerimiz geniş....ne arasak var...
başka yerlere gerek kalmıyo...
öle yerlerin oldugunu ilk duydm....
bilgilendrme için tşkkrlr...

site tanitim bölümümüzde bir takim kurallar olmali ki islevselligini sürdürsün

2. Forum sayfalarinin tanitimi da müsade edilmemektedir. Burasi link sitesi degil bu yüzden benzeri paralellikte ilerleyen forum sayfalarinin tanitimi tarafimizca uygun görülmemektedir. Bu tür mesajlar silinebilir. Ancak forum sadece bir konu üzerine ve forum sayfamizla paralel degil ve celismiyorsa müsade edilebilir..

6. Henüz yapim asamasinda ya da icerigi yeterli olmiyan sitelerin tanitimi uygun bulunmiyacaktir.

7. Bu kurallar ihtiyac dahilinde degistirilebilir ya da yeniden düzenlenebilir.

Özellikle son zamanlarda link vermeler bir hayli artmıştı. Konuyu güncellemeniz iyi olmuş adminim..

Lütfen kuralları okuyalım!
Sonra ne bu demeyelim. ;)

Lütfen kuralları okuyalım!
Sonra ne bu demeyelim. ;)
;)

inşallah benim sitemde bu kurallara uymaktadır

bu konuyu tekrar tekrar gözden geçirmekte fayda var
zira link veren verene

Site Tanıtımları

MollaCami.Com