Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

TOKİ konutlarınin çatılarlardaki HAC isretleri..

umarım suizanda bulunduğunuzun farkındasınız.rahatsız olduğumu nerden çıkardınız.ben daha öncelikli konular var ona dikkat çekmek istedim.

bendeki izlenim, konunun degistirme meyli, yoksa yeme icmeyle ilgili mütaddit konular acildi... bu meselede hicte önemsiz degil... yinede yanlis anladimsa özür dilerim, hakkinizi helal edin...

"bunlarla din düşmanlarını yenebiliriz." bundanda kastinizi anlamadim...

onların sattıklarını almayarak bu seferde bunu kastettim galiba hep yanlış anlaşılıyorum.helal olsun sizde hakkınızı helal edin

bu sizin şahsi düşünceniz... saygı duyarım...

yalnız ben normalde alacağım kıyafetlere dahi dikkat ederim...
üzerinde hac ve ya benzeri farklı inançları simgeleyen işaretlerin olmamasına özen gösteririm...
kaldı ki tepesinde koskoca bir hac işareti olan evde kalacam :(
RABBim bu ve benzeri duruma düşürmesin beni :'(

Kardelen54 kardeşime katılıyorum..Bende çok dikkat ediyorum;özellikle seccademde((Hanımlar,kardeşlerim/ablalarım;özellikle etamin olarak seccade işlerken dahi örneklerine çok dikkat edelim))..Ben şimdi bu konuyu okurken davamızın büyüklüğünü birkez daha anladım..Bir kardeşimizde demiş ki;hınzır kesimi diğerlerini katlamış demiş..Şimdi bizlere tavsiye edilmeyen o yiyeceklerin neden tavsiye edilmediği,ne kadar da belli..

görünmeyen dagların arkasını görenlerle gördü gözlerimiz şükürler olsun

kendi göremediklerimizi de gösterdi büyüklerimiz Allah Razı Olsun...

benim gördüğüm tüm toki konutlaındada aynı rezillik var esefle kınıyorum

diyorsunuzki daha iyi elemen yetiştirelim milletimiz gercekten adam yetiştirdik diyerek kimsenin hayal dahi edemeyeceği oy oranıyla iktidara getirdikleri adamlar zamanında oluyor bu rezillikler yuuuhhhh olsun
dahada ne diyelim
ben sandık başında demiştim diyeceğimi

Genel bölümde siyasi tartisma yapmanizi istemiyorum. Tokinin üzerindeki hac isaretinin altinda siyasetin ne isi var?

burada toki ile alakali bir gündem olusturulmaya calisiliyor. Onu siyaset melunu ile berbat etmeyiniz. Kendilerinize izin verilen bölgenin disinda, böyle dengesizce zirt pirt heryere siyaset budalalarinin aleyhinde yada hakkinda yazi yazanlari düsünmeden siteden atacagim..

tokinin üzerindeki t harfinin kendi harfini simgeledigi yorumu geldi. kendisinetesekkür ederiz. Ancak birileri böyle basitce bir bahane ile kandirilip yapilmis olabilir bu.. Cok masumane bahane ancak bu adi ne olursa olsun HAC isaretidir.. Uydudan avrupadaki kiliselere bir bakin oradaki T harfi neyin nesi yoksa onlarin adi da TILISE mi...

tokideki yetkililerin böyle bir mazeretleri olmaz insaallah..

siyaset budalaları kim yahu onu anlayamadım, heralde sizi siteden atacak olmayınca mı boyle rahat oluyosunuz... yoksa ben mi yanlış anladım...yanlış anladıysam affola... ;)

istar siyasesi ister olmasın her kim yada kimlerin bu işten haberi olupta buna gözyumdularsa toprakları bol olsunnn...

iLginç..kaßuL ediLir ßir hata gißi değiL..TOKİ yi ifade ediyor sa t yerine T oLmaLı..hemde temsiL etmese onLarın TOKİ oLduğu ßiLinmiyor mu?saçma..kandırmaca..gönLüm haLa ihtimaL vermiyor.ne kadar güvenmişiz ki;göz görse de,gönüL kaßuL etmek istemiyor..oLacak iş değiL..

bence ilginç olan taraf bu şirketi destekleyenler onlara bakmak lazım

iLginç..kaßuL ediLir ßir hata gißi değiL..TOKİ yi ifade ediyor sa t yerine T oLmaLı..hemde temsiL etmese onLarın TOKİ oLduğu ßiLinmiyor mu?saçma..kandırmaca...

görünmeyen dagların arkasını görenlerle gördü gözlerimiz şükürler olsun..amacım iktidarı karalamak degıl ama bugun türkiyede hınzırın kesım ı dana kesımını mıslı mıslı katlamıs son rakamalarla.bizim burda tartişma yapmak yerıne daha cok calışmamız gerekıyor.daha itikatlı yarınları yasamak ve yasayacak nesil yetiştirme gayretınde olmamız ümidiyle..

KARDEŞLERİMİZDEN ALLAH RAZI OLSUN. ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU BULMUŞLAR VE BURAYA TAŞIMIŞLAR. KENDİLERİNDEN VE ALINTI YAPTIĞIM KARDEŞİMDEN ALLAH RAZI VE MEMNUN OLSUN. ALİNİZE, GÖZÜNÜZE, YÜREĞİNİZE SAĞLIK.

Ben haberi izlemiştim.
Ve toki'nin yetkilisi ile görüşülüyordu.
_Kesinlikle böyle birşeyi o amacı teşkil ederek kullanmadıklarını söylüyordu.
Yapılan binanın sonucunda çıkanın bu olduğunu anlatan bir açıklama yapmıştı.
Yinede hiç oturmak istemezdim

Ya kardeşim sende gitmiş kendine sormuşsun. sanki kendisi bunlara ne derece bilip takip ediyor. siz uyanık olun. kaldıki bilinçli müslümanlar dahi bu artı(haç) işaretini sadece matematiksel sembol olarak görüyor. ama elin gevuru öyle demiyor. hani bir söz var ya !SU UYUR DÜŞMAN UYUMAZ' diye. işte bu bizim adı müslümanlar buna gale dahi almıyor. SAĞLAM NESİLLER İÇİN BU VE BUNA BENZER TUZAKLARDA MÜMKÜN OLDUKÇA GÖZÜMÜZ AÇIK OLMASI LAZIM.

bir çok üniversite binasının da yukardan bakıldığında haç şeklinde göründüğünü biliyormusunuz peki,

şaşırmadım!Yeni üniversitelerdedir onlar eski üniversitelerimizde asla olmaz.Bu arada konuya yorum yapmak için tıklamıştım ama kardeşlerim gereken cevabı vermişler zaten..

İlginç Resimler

MollaCami.Com