Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

TOKİ konutlarınin çatılarlardaki HAC isretleri..

Balıkesir Belediyesi tarafından TOKİ’ye yaptırılarak vatandaşa satılan evlerin çatılarındaki HAÇ işaretleri görenleri hayrete düşürDÜ...

:o :o :o

bu evlerde oturmak istemezdim >:(

bence böyle düşünmemek gerek.bukadarda ayrıntı gereksiz.inanç şekillerde değildir gönüllerdedir.kilisede mecbur kalınca namaz bile kılabiliyon.

bu sizin şahsi düşünceniz... saygı duyarım...

yalnız ben normalde alacağım kıyafetlere dahi dikkat ederim...
üzerinde hac ve ya benzeri farklı inançları simgeleyen işaretlerin olmamasına özen gösteririm...
kaldı ki tepesinde koskoca bir hac işareti olan evde kalacam :(
RABBim bu ve benzeri duruma düşürmesin beni :'(

dahada ilginci, sag iktidarin destekledigi bir sirketin,türkiyede yapilan insaatleri... kabul edilemez hata... bu konuda bilgisiz olabilinecegine ihtimal vermiyorum...

dahada ilginci, sag iktidarin destekledigi bir sirketin,türkiyede yapilan insaatleri... kabul edilemez hata... bu konuda bilgisiz olabilinecegine ihtimal vermiyorum...

cümlelerinizi onaylamamak mümkün değil...

hatırlatmanız için ayrıca teşekkür ederim ;)

yaa kardeşim müslümanım demekle hakiki müslüman olunmuyo itikad sağlam olacak itikad!!!

resmen küfür alameti ya...bu rezillik nası gözlerinden kaçar!!?? ???

Inanilmaz bir durum.. vatandasin parasi ile resmen vatandasla dalga geciyorlar... Uzaydan bakildiginda bir yerlere mesaj mi vermek istiyorlar acep?

bunlarin yapilmasinda mimarlari ve mühendisleri sorumlu.. tuglasini tasini demirini kaciran mimarlara iki kurus veren papazlar icin tepeye koca hacta dikerler.. onlarin tanrilari para..

peki göz göreni kınarmış hergün evimize götürdüklerimiz bu konuda ne kadar hasasız bakaalım. aldığın deterjandan tut çocuk bezine kullandığın şampuandan içtiğin içecege kadar bunlara ne demeli illa tepeden inince mi aklımız başımıza geliyorr.

peki göz göreni kınarmış hergün evimize götürdüklerimiz bu konuda ne kadar hasasız bakaalım. aldığın deterjandan tut çocuk bezine kullandığın şampuandan içtiğin içecege kadar bunlara ne demeli illa tepeden inince mi aklımız başımıza geliyorr.

bizler o belirtiginiz seylerede hassas yaklasiyoruz... ancak görüyorumki bu tavrimizdan rahatsiz olmusa benziyorsunuz... oysa dost aci söyler...

bir çok üniversite binasının da yukardan bakıldığında haç şeklinde göründüğünü biliyormusunuz peki,

umarım suizanda bulunduğunuzun farkındasınız.rahatsız olduğumu nerden çıkardınız.ben daha öncelikli konular var ona dikkat çekmek istedim.

görünmeyen dagların arkasını görenlerle gördü gözlerimiz şükürler olsun..amacım iktidarı karalamak degıl ama bugun türkiyede hınzırın kesım ı dana kesımını mıslı mıslı katlamıs son rakamalarla.bizim burda tartişma yapmak yerıne daha cok calışmamız gerekıyor.daha itikatlı yarınları yasamak ve yasayacak nesil yetiştirme gayretınde olmamız ümidiyle..

su-i zan da bulunmak bizim ne haddimize..bizler su-i zanda olacak kadar hatasız değiliz..ama bunun cok yakında bir gercek olarak karsınıza cıkacagından hiç süphenız olmasın..bu ve daha kötü sızı derınden sarsacak olaylar.

iyide bende başından beri buna dikkat çekmeye çalışıyorum amacım tartışma yaratmak değil.o evlere ihtiyacı olan insanlar var.oturduğumuz yerden ziyade yediklerimiz ve içtiklerimiz daha önemli.bunlarla din düşmanlarını yenebiliriz.

İlginç Resimler

MollaCami.Com