Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

(nisan) ayın üyesi seçimi için başvuru

E madem maksat yarışmak,bende katılıyorum ;D

benim sizlerin arasında pek şansım yok :'(

katılımınz için teşekkür ederiz ;)

benim sizlerin arasında pek şansım yok :'(

Birimiz diğerimizden farklı değil ki bu konuda :) Bu uygulama yarışmaya katılan arkadaşların daha faydalı paylaşımlarda bulunmak için yarışa gireceğini gösterir. Bu da onları araştırmaya teşvik eder.

inş. nisan olmazsa, ömrümüz yeterse başka bir gün, başka bir ay belkide ayın üyesi olurum :-\ ;)

inş. nisan olmazsa, ömrümüz yeterse başka bir gün, başka bir ay belkide ayın üyesi olurum :-\ ;)

Neden olmasın :)
Gayret ederseniz Nisan ayının da üyesi olabilirsiniz ;)
Tüm üyelerimiz bizim için değerli, bu yarışma üyelerimizin kendilerine; "Nasıl daha faydalı olurum?" sorusunu sormalarını sağlamak ve hepbirlikte yaptıklarımızın daha güzelini yapabilmek için var.

Öyleyse "çorbada bizim de tuzumuz olsun" diyen tüm kardeşlerimizi yarışmaya davet ediyoruz :D

yaa bir dahaki yarışmaya zambak kardeşimizde katılsııınn ::)

yaa bir dahaki yarışmaya zambak kardeşimizde katılsııınn ::)

kardeşim bende yarışmadayım :(

arkadaşlar bu yarışma sonunda ne olacak amaç nedir?

arkadaşlar bu yarışma sonunda ne olacak amaç nedir?

cevap;

bu yarışma üyelerimizin kendilerine; "Nasıl daha faydalı olurum?" sorusunu sormalarını sağlamak ve hepbirlikte yaptıklarımızın daha güzelini yapabilmek için var.

Öyleyse "çorbada bizim de tuzumuz olsun" diyen tüm kardeşlerimizi yarışmaya davet ediyoruz :D

;)

kardeşim bende yarışmadayım :(
aaa hani nerdee :D ;D

görmediniz mi beni :(

görmediniz mi beni :(
gördüm gördüm hatta neyse ::) ;D ;D ;D ;D

Benim hiç şansım yok :(keşke vaktım olsada hep sizlerle vakit geçirsem.Yarışmaya katılanlar bibirinden kıymetli kişiler, bence hepiniz hak ediyorsunuz birinciligi.Allaha emanet olun.

seçim ne zaman başlıyor acaba

Yarışmalar

MollaCami.Com