Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kendimi tanıtma

selamun aleyküm ben osman trabzon dan yeni üye oldum ihya foruma dini bilgimi genişletmek istiyorum da yanlız arkadaşmı eklemek gerekiyor ben forumun detaylarını bilmiyorum bir değerli hocamız vasıtasıyla bu foruma geldim daha önce bilmiyorudum..ayrıca ben erkek kuaförüyüm..

Hoşgeldiniz kardeşim
Elimizden geldiğince yardımcı oluruz siz yeterki yazın çizin bir şeyler yapın :)

ve aleyküm selam kardes.. hos geldin

Hayrli paylasimlar insaAllah

hoş geldiniz bol okumalar diyelim

vealeykümselam, hoşgeldiniz--hayırlara vesile olur inş.

selamun aleyküm ben osman trabzon dan yeni üye oldum ihya foruma dini bilgimi genişletmek istiyorum da yanlız arkadaşmı eklemek gerekiyor ben forumun detaylarını bilmiyorum bir değerli hocamız vasıtasıyla bu foruma geldim daha önce bilmiyorudum..ayrıca ben erkek kuaförüyüm..

Ve Aleyküm selam ve rahmetullah hoşgeldiniz.. :)
üyeliğiniz hayırlı, istifadeniz bol olsun inşaallah..
arkadaş ekleme isteğe bağlı, ekleme zorunda değilsiniz.
aklınıza takılanları çekinmeden sorabilirsiniz, ben ve arkadaşlar Allah'ın izni ile elimizden geldiğince yardımcı oluruz
dua ile..

sağolun teşekkür ederim hb

Allah'dan aldığı vahyi insanlara aktaran,söz ve eylemleriyle açıklayan ve öğreten Hz.Peygamber,kendisinin taklit edilmesini değil örnek alınmasını istemiştir.Onun rehberliği,içinden çıktığı toplum la sınırlı olmadığı için sünnetinin de evrensel ve sürekli olması gerekir.Bu da ancak örnek almakla gerçekleşir.Çünkü örnek almak bilinçli bir davranıştır.Örnek alan kişi,model aldığı kimseyi niçin örnek alması gerektiği bilinciyle hareket eder.On da güzel özellikler ve nitelikler bulunduğunu ve bunları benimsemesi halinde kendisi için faydalı olacağını bilir.
Ku'ran-ı Kerim,Hz. Muhammed'i örnek gösterirken onun Peygamberlik görevine ve ahlaki meziyetlerine dikkat çekmiştir.Hz.Peygamber'in bir çok konuda ashabıyla istişare ederek bundan çıkan sonuca göre davranması,bazı sahabilerin uyarısı üzerine kendi fikrinden vazgeçerek makul olan önerileri kabul etmesi,kendisinin körü körüne taklit edilmesini istemediğini ortaya koymaktadır...Alıntıdır..

Aramıza hoşgeldiniz kardeşim

öğrenmek için sormak lazım

sormak için yazmak lazım..

yazmak için forumdaki kategorilerde dolaşıp okumak lazım

okumak için zaman ayırmak lazım

zaman ayırmak için istemek lazım

istemek için hatırlamak lazım

hatırlamak için forumu sık kullanılanlara eklemek ya da başlangıç sayfası yapmak lazım..

son olarak eşe dosta tavsiye edip onlarında yazması sağlamak lazım

aramıza tekrar hoşgeldin kardeşim

hb evet çok güzel açikladınız Kuranı Kerimin ilk Ayeti İgra'bismi Rabbikellezi halag Ayette varsa hatam lütfen düzeltin okumak okumak okumak ..

selamünaleyküm herkese ben ankaradan dondurmacı orhan siteye daha önce üye olmuştum ama,giremiyordum forumdan doğum günü kutlaması geldi öylelikle kendimi tanıtim dedim.ama çok güzel bi site inşallah bilmediklerimizi öğreniriz ,ayrıca ,saolun.yaş 33. 3 çocuk babasıyım.inşallah hayırlı dosluklar kurarız.bi sitede tanıştığım hafız kardeşim vardı beni ankaraya ziyarete geldi.çok şeyöğrenmiştim ondan inşallah burdada öğrencemiz kardeşler abiler çıkar.

selamünaleyküm

Aleyküm selam hoşgeldiniz, istifade etmeniz temennisiyle..

selamünaleyküm herkese ben ankaradan dondurmacı orhan siteye daha önce üye olmuştum ama,giremiyordum forumdan doğum günü kutlaması geldi öylelikle kendimi tanıtim dedim.ama çok güzel bi site inşallah bilmediklerimizi öğreniriz ,ayrıca ,saolun.yaş 33. 3 çocuk babasıyım.inşallah hayırlı dosluklar kurarız.bi sitede tanıştığım hafız kardeşim vardı beni ankaraya ziyarete geldi.çok şeyöğrenmiştim ondan inşallah burdada öğrencemiz kardeşler abiler çıkar.

hoşgeldin dondurmacı orhan kardeşim :)

hoşgeldin dondurmacı orhan kardeşim :)

saol allah razı olsun...

hoş geldiniz kardeşim iyi fikirler bilgiler almamız dileğiyle..

Hoşgeldiniz kuaför ve dondurmacı kardeşler
üyelikleriniz hayırlı olsun ..güzel ve faideli paylaşımlarınızla her daim ihyaforumda olmanız dilegiyle..

Tanışma Platformu

MollaCami.Com