Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Yeni forumumuz ile alakalı görüşlerinizi buradan yazınız

hayırlı uğurlu olsun çok farklı geldi alışacağız inş

Bu arada ismini değiştirenleri yine eski isimleri ile görmek hoş oldu :)

cepni kardeşim adminlerimize mesaj gitmişdir heralde, hiç olmadı sizin 500 ü versinler :)

Hayirli ugurlu olsun hepimize :) zamanla alisiriz yeni haline :)

Hayırlı olsun :)

Eski rumuzlara geri dönüş olmuş ama,böyle mi devam edicez bundan sonra,yeni rumuzumu istiyorum ben =)))))

Resim denemesi yaptım olmuş :) Buyrun afiyet olsun...

Ah, şu reklamlar olmasa, dahada iyi olur... Olmaz mı?..

Ah, şu reklamlar olmasa, dahada iyi olur... Olmaz mı?..

Ah bir de benzinsiz araba icat etseler :D neyse gülü seven tikenini katlanmalı.. :)

:assalam:

Hayırlı olsun :)

Eski rumuzlara geri dönüş olmuş ama,böyle mi devam edicez bundan sonra,yeni rumuzumu istiyorum ben =)))))

İkram için teşekkürler serapta bir damla sen kapıda bekle tüm kardeşlerimize ikram et :)
Kahveler kaşif ten gelecek galiba :p

Eski isimleri görmekte farklı oldu aslında .. zamanla isteyenlerin isimleri yeniden düzenlenebilir..alışma ve düzenleme sürecinde biraz beklememiz gerekebilir anlayışınız için teşekkür ederiz ;)

Beklerim tabi ne demek,afiyet şeker olsun:)
Evet aslında bende özlemişim eski rumuzumu :love:
Tamam Adminim sorun değil,bende eski rumuzumla hasret gidermiş olurum:=D:

Foruma girdiğimiz de en son konular sayfa olarak başta veya en son da karşımıza çıkması daha güzel olur(bütün siteler de böyle)biz de sağ sola bakmadan aramadan,neler paylaşıldığını görmemiz iyi olur.ne paylaşılımış, kim cevap vermiş.bunları armaktan bizi kurtarın

Kahveler kaşif ten gelecek galiba :p

Buyrun efendim, :) tüm üyelere ikramımızdır, afiyet olsun... :)

Ah bir de benzinsiz araba icat etseler :D neyse gülü seven tikenini katlanmalı.. :)

:assalam:

Aleyküm Selam Piri Reis kardeşim, :) az kaldı yakında onuda yaparlar..

hepimize hayırlı olsun bakalım her şey daha iyi olacak bakın başladı bile :)

Resim ekleme butonu aktif değil mi? :O_O: Yoksa ben mi yapamıyorum?..

Yeni sisteme geçilmesi iyi olmuş.
Bu daha kullanışlı diğerinden.
Hayırlı uğurlu olsun. :)

ilk başlarda alışmakta çok sıkıntı çekeceğimi düşünmüştüm fakat yavaş yavaş bunun yerini heyecan ve rahatlık alıyor diyebilirim. önceki formata alışmış olmanın rahatlığı vardı fakat yeni formatta birçok yeni alternatif devreye sokulmuş. örneğin beğenme ve konuya puan verme butonu özellikle hoşuma gidenler arasında bakalım daha nelerle karşılaşacağız. :) hepimize hayırlı olsun. inşallah şükrünü de üye sayısını artırarak yerine getirmiş oluruz

Genel Duyurular

MollaCami.Com