Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kurban Bayramimiz Mubarek Olsun!

Tüm Mollacami üyesi kardeşlerimin Mubarek Kurban bayramını tebrik eder iki cihanda saadetler dilerim...

Bayramınız mubarek olsun...

bayramınız mübarek ,kurbanlarınız makbul olsun ...

Selamünaleyküm kardeşlerim.
Kurban Bayramı'nın tüm İslam Alemine Hayırlara vasile olmasını Cenab-ı Hakk'tan niyaz ederim... :)

mübarek kurban bayraminizi tebrik eder, ümmeti muhammede hayirlara vesile olmasini niyaz ederim...

HASANAĞA HAYAT EMLAK olarak aranıza yeni katıldım bu mubarek KURBAN BAYRAMI gecesinde mübarek kurban bayraminizi tebrik eder, KESİLEN KUBANLARIN ALLAH TARAFINDAN KABULÜNÜ ve ÜMMETİ MUHAMMEDE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE YARADANDAN NİYAZ EDERİM

HASANAĞA HAYAT EMLAK olarak aranıza yeni katıldım bu mubarek KURBAN BAYRAMI gecesinde mübarek kurban bayraminizi tebrik eder, KESİLEN KUBANLARIN ALLAH TARAFINDAN KABULÜNÜ ve ÜMMETİ MUHAMMEDE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE YARADANDAN NİYAZ EDERİM

amin kardeşim, hoşgeldiniz.

[b]bayramımız mübarek olsun.. inşaALLAH hayrılara wesile olur...

"nefislerimizin" de RAHMAN a "kurban" olması duası ile..[/
b]

tüm müslüman aleminin kurban bayramı mübarek olsn vatanımıza milletimize huzur, mutluluk , birlik beraberlik , barış getirmesi dileğiyle hayırlı bayramlar...

mollacami müdavimi kardeşlerimhepinizin bayramı mübarek olsun...
duanızda bizide unutmayın....

bütün müslüman aleminin mübarek kurban bayramını tebrik eder hayırlara vesile olmasını yüce mevlamdan dilerim .siteyede yeni katıldım aranıza kabul buyurursanız sevinirim .

Hoşgeldiniz dirayet kardeş..

şu Dünya denizinde KURAN-I KERİM Gemisinde,Resulullah gibi bir kaptanla;İslam pusulası yönünde,Cennet sahilinde buluşmak ümidiyle..BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN..

bütün islam aleminin ve müslüman kardeşlerimizin Kurban bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum

İstanbul'dan Kucak Dolusu Sevgiler ve Saygılar...
Kurban Bayramınız Mübarek Olsun... ALLAH (C.C) Hayırlara Vesile Etsin... Kestiğiniz Kurbanları ve Hayırlarınızı ALLAH (C.C) Kabul Etsin

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com