Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

kelimelerden cümle kurma

ingilizlerin türklerin,avrupa birliği standardına gelmesi için ,demokresiye format atması lazım demeleri, piyasaları deniz gibi dalgalandırdı.
sepet, deli ,kalem devekuşu

ya zeynep bu ne ya :'( :'( :'(

ama sevgili letaif çok güzel bir cümle kurmuş tuttum ;) :)

ama sevgili letaif çok güzel bir cümle kurmuş tuttum ;) :)
teşekkür ederim hoş olmuş ama dimi :D :D :D

teşekkür ederim hoş olmuş ama dimi :D :D :D

evet :D

Sepetimdeki kalemleri sayarken bir delinin devekuşunu kovaladığını gördüm ;D ;D

çok saçma oldu ama neyse...

günah nur yaşamak sevap

Günahlardan kaçınmak için;bu nurlu yolda durmadan hizmet ederek,karşılığında sayısız sevap ve ecirleri alacağımızı düşünerek yaşamak lazımdır..

Dün / Hayal / Bebek / Mavi

Dün bir bebeğin ,gözündeki ışıltı gibi mavi ve canlı olan hayallerim bugun soldu gitti
YAPRAK KALBUR TAŞ CADDE

cadde de oturmuş çakıl taşla karışmış zencefil yapraklarını kalbur yardımı ile ayırmaya çalışıyordu..

DURU KOLTUK KAMERA CÜZDAN

adam koltuğuna oturmuş duru masmavi gökyüzünü ölümsülzeştirmek
için kamerasıyla çekerken birden cüzdanı yere düşüverdi.
portakal,halı kitap süpürge

Kitap okurken, halının üstüne kardeşinin atmış olduğu portakal kabuklarını görünce süpürgeyi alıp süpürmeye başladı...

Eskişehir güzel üzgün fotoğraf

son birkez üzgün üzgün baktı memleketi eskişehire..sonra güzel bir fotoğraf çekti ....

hazan , kül, şehir,adam

Bilgisayarıma standart ingilizce formatında proğram atmak istiyorum fakat olmuyor bi sorun var :-\ Deniz kardeşim bana yardım edermisin?

işte kelimeleriniz ;D

aşk özlem sevgi hasret ???

Bilgisayarıma standart ingilizce formatında proğram atmak istiyorum fakat olmuyor bi sorun var :-\ Deniz kardeşim bana yardım edermisin?

işte kelimeleriniz ;D

aşk özlem sevgi hasret ???

yalnış kelimelerle cümle kurmuşsunuz kelimeler

hazan kül şehir adam

olacaktı :)

pardon ben birinci sayfadaki kelimelere cevap yazdım ikinci sayfaya bakmamışım özür dilerim kardeşler :-\

pardon ben birinci sayfadaki kelimelere cevap yazdım ikinci sayfaya bakmamışım özür dilerim kardeşler :-\

önemli değil eee hadi cümle bekliyoruz ;) :)

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com