Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

İsrail'den Gazze'ye giden yardım gemisine operasyon..!

haklısın kardeşim..
Rabbim ıslah eylesin demekten başka yapabileceğimiz bişey yok..

..ve ne yazıkkı sadece bu olaylar olduğunda aklımıza gelio :( (ben kendimden bu yüzden utanıorum)

Yahudiler mi dediniz? Onlar, yumurtalarını
pişirmek için, Dünyayı ateşe vermekten çekinmeyen lanetlilerdir."Necip
Fazıl KISAKÜREK...

O kadar hevesliyseniz buyrun siz yakin...

Böyle sacmalik olabilirmi kardesim?
Hem hak ve adaleti temsil eden bir dinin mensubu olacagiz,
Adaletle yönetmis Osmanlinin mirascisiyiz diye ögünecegiz,
ama diger tarafdan insanlari yakmayi tasdikliyecek kadar gaflet icinde olacagiz...
böyle sacmalik olmaz.

Allah rizasi icin bu yolda sehit olanlara Allah'tan rahmet dilerim...
Birde...,
bu insanlari ve girisimleri yalnizca felaket aninda degil, her zaman desteklememizi ümit ederim.
Yalnizca kan aktiginda akillara gelmemeliler.
Projelerine maddeten ve manen destegimizi her zaman yapmaliyiz.

Fiemanillah....

o kadar hevesliyim kardeşim yakmaya sn yahudileri bilmessin onlar o kadar zalimlerdir ki bu şerefsizleri yakacaksın neden mi ? yakmassan seni ve beni yakarlar hiç bir yahudi islah olmaz ancak cehennemde hepsinin canı cehenneme

MEDENÎ-HÂDİM kardeşim forumumuzu da yakmayalım.. bu kadar gaddar olmayalım.. efendimiz ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız. osmanlı ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız

onlar bizim mihenk taşımız. Güçlü isek hepsi el pence olur. zayıfsak başımıza arslan kesilmeye kalkışırlar.. kısaca ne zaman düştük, ne zaman düşmek üzereyiz onlar bize her daim söylerler..

nasıl güçlü olmalıyız bunu da anlarız..

yakmakla değil çalışıp en güçlü olmakla dizginleri ele almalıyız.. tembellik yok, kolaya kaçmak yok...

farkımız bu olmalı..

MEDENÎ-HÂDİM kardeşim forumumuzu da yakmayalım.. bu kadar gaddar olmayalım.. efendimiz ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız. osmanlı ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız

onlar bizim mihenk taşımız. Güçlü isek hepsi el pence olur. zayıfsak başımıza arslan kesilmeye kalkışırlar.. kısaca ne zaman düştük, ne zaman düşmek üzereyiz onlar bize her daim söylerler..

nasıl güçlü olmalıyız bunu da anlarız..

yakmakla değil çalışıp en güçlü olmakla dizginleri ele almalıyız.. tembellik yok, kolaya kaçmak yok...

farkımız bu olmalı..

Süvari kardeşim biz Allahın, Rasulunun ve ecdad-ı âlimiz osmanlının ne yaptığını çok şükür bilen kişileriz.
Ben çalışmayalım güçlü olmayalım demiyorum zulme zulumlede karşılık verelim de demiyorum ancak zulumun cezası yakmaksa yakalım ki en iyisi yakmak bu yahudiler insan değil insan şekline girmiş mahluklar bunlar senin benim güçlü olmamızı istemez. bunlar biz güçlü olursak gücümüzü yok etmek için ellerinden gelen bütün hainliği yaparlar. Ellerine geçince de işte gazze yi yaktıkları gibi seni de beni de yakarlar. Ülkenin huzuru için lanetlenmiş yahudilerden temizlenmesi lazım.

Musa A.S turu sina da 40 yıl bu şerefsiz milleti dolaştırdı neden mi ??? Soyları kesilsin diye çünkü bir ırkın 40 yılda ırkları kesilirmiş ammaa tekrar nerden bittilerse ordan temizlemek lazım. ya güçle ya da o gücün vermiş olduğu şeylerele yada yakarak.

Ama masum olanları da olabilir ki ben inanmıyorum ama olmaz da demiyorum lakin israildenen yerde olduğunu kanaatim kesinlikle yok

Bunlari 15. yüzyilda avrupalilar engizisyon mahkemeleri vesilesiyle yakmislardi.
Bunlarda careyi Osmanliya siginmakda buldular.
Padisah YANMAMAlari icin ülkesine siginan bu toplumu yaktimi sizce?
Hayir , bilakis himaye etti.
Efendimiz (s.a.v.) Medine yahudilerini yaktimi ?
Yine hayir...
Bizim rehberlerimiz belli.
O halde siz kimi rehber ediniyorsunuz kendinize mübarek..

Bunlari 15. yüzyilda avrupalilar engizisyon mahkemeleri vesilesiyle yakmislardi.
Padisah YANMAMAlari icin ülkesine siginan bu toplumu yaktimi sizce?
Hayir , bilakis himaye etti.
Efendimiz (s.a.v.) Medine yahudilerini yaktimi ?
Yine hayir...
Bizim rehberlerimiz belli.
O halde siz kimi rehber ediniyorsunuz kendinize mübarek..

Bak ne diyosun kardeşim kendisine sığınan diyosun ben sana zaten sığınanlar yansın demiyorum bizim rehberimiz şeriattır ben flistini yakanları yakmaktan bahs ediyorum sözümdeki yakacaksın tamamına şamil değil ekser için hükmü kül vardır ama tamamını kaplamaz

BİR ZAMAN GELECEK DÜNYADA Kİ BÜTÜN YAHUDİLERİ YAKMADIĞIM İÇİN BANA SÖVECEKSİNİZ.

NEDEN YAKMADIN Kİ HEPSINI

hem dünyadaki bütün yahudiler deniliyor,
hem hepsini diyorsun,
hemde siginanlar yansin demiyorum..., tamamina samil degil ekser icin kül vardir, diyorsun.
ya söylediklerinde celisiyorsun,
yada anlatmakta güclük cekiyorsun (ki buda bizim yanlis anlamamiza vesile oluyor.)

Güzel kardesim ,
olaki hepsini kasdetmiyorsun,
siginanlari yakmiycaksin,
bunun disindakilerin hepsini yakmaya islam hukukunda ve medeni hukukta ehliyetin varmi?
Sana bu yetkiyi kim verdi?
Savasta bile bir insani öldürmenin hukuku vardir...
Nefsinin istegiyle,
heyecanla,
hislerinle hareket edipte,
kaidesizce sözler yazman ilmi bir forumda hicbir fayda saglamiyacagi gibi, bircok genc beyinleri ters yönde etkileme yolunu acabilir.
Insan yakmak, cira yakmaya benzemez mübarek...olaki bir yahudi bile olsa.

En iyisi bakkaldan kibrit al ve bir mangal yak...ve afiyetle ye.
eger kibrit bulamazsan,
sene 93 de solingende bir türk ailesinden 5 vatandasimizi diri diri yakan nazilerden iste.
cünki yakmak onlarin adetidir.
Ehli iman böyle seylerle ugrasmaz...

SIĞINANLAR RAHAT DURDULARMIKİ ACABA ???? onlar içten öbürleri dıştan ...düşman her zaman düşman işte...onu bunu bilmiyorum yardım gerekiyorsa düşmanın bile mertine yardım edeceksin ki kim olduğunu bileceksin öyle kacak köçek dövüşenlere değil..

tekrar ediyorum, bunlar mihenk taşımış. Biz haktan ayrılıp batıla düştüğümüzde allah başımıza musallat ediyor. yani toplum olarak sapıtırsak başımıza bela, toplum olarak dimdik durarsak onlar için biz sığınağız..

Biz eğer sağlam olur dimdik durursak allah onları başka milletlerle sınar korkamayın..

Hz. musa turu sina hakkında dediğiniz için tam bir felaket. Allah muhafaza.

ben sizlerin neyi tartıştığını pek anlayamadım. yahudileri yakmaktan mı bahsediyorsunuz. ne yakması. yakmak ne arar bizde. bakın görün yarın biz onların alınlarından( aslında başka bir şey yazacaktım ama burası molla ayıp kaçardı) öpme yarışına girişeceğiz. siz herkesi 2. abdülhamit mi sandınız onurlu ve şerefli davranacak.

efendimiz ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız. osmanlı ne yaptı ise biz daha ötesini yapamayız

onlar bizim mihenk taşımız. Güçlü isek hepsi el pence olur. zayıfsak başımıza arslan kesilmeye kalkışırlar..

haklısınız kardeşim...benimkiside sadece yüksek sesle düşünmekti..Allah korusun ya ... :(

Hz. musa turu sina hakkında dediğiniz için tam bir felaket. Allah muhafaza.

Anlamadım ne dediğinizi =====????

Serbest Kürsü

MollaCami.Com