Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Üye Olmadan Sitelere Girmek

çalışma mantığını merak ettim doğrusu :D

rapidshare denedim rapidshare nin bu siteden haberi varmış ki bloke ettirmiş kendi sitesinde arama yaptırmıyor :)

mollacami.net çıkmıyor ama ya diğerleri :-\

Kul hakkina girmis olmazmiyiz? Veya IP adresimiz cikartilip, sonra basimiza bir is gelmezmi?

sadece bankı üyeleri mi veriyo bu site.
yoksa bütün hepsini mi?

çalışma mantığını merak ettim doğrusu :D

rapidshare denedim rapidshare nin bu siteden haberi varmış ki bloke ettirmiş kendi sitesinde arama yaptırmıyor :)

mollacami.net çıkmıyor ama ya diğerleri :-\

;D

bizim forumlarımızda pek işleyeceğini sanmıyorum ama imkansız değil tabi ::)
işliyorsada yapacak birşey yok

bu bilgileri okuyan insan buraya üyedir zaten bu bilgiyi öğrenmesinin bir zararı yok
farklı sayfalarda zaten yayılan bir sistem
başkası öğreneceğine biz öğrenelim :D

Kul hakkina girmis olmazmiyiz? Veya IP adresimiz cikartilip, sonra basimiza bir is gelmezmi?

Ben kul hakkı olmaz diye net birşey söyleyemem kardeşim. Yalnız burada verilen hesaplar ya hususi bu sistem için alınmış üyeliklerdir yada zaten asıl sahibinin elinden gitmiş hesaplardır.

IP adresinden flnda başınıza zorlamadıkça bir sorun gelmez
tutupta güvenliği önemli olan bir sitenin hesabını veremezler verseler bile bu çabuk farkedilir ve hesap bloke olur.
Örneğin rapid
Rapid le alakalı bir şifre verilse bloke olması 5 dk yı geçmez.
Neden ?
Çünkü rapidin güvenlik sistemleri 1 hesaba aynı anda 2 kişinin girdiğini tespit edince hesabı uçuruyor
Böyle bir sitenin kullanıcı sayısıda oldukça fazladır

sadece bankı üyeleri mi veriyo bu site.
yoksa bütün hepsini mi?

sanırım banlı üyeler demek istediniz kardeşim :)
sadece banlı üyeleri vermiyor elbet
size bu tür üyelikler denk geliyorsa muhtemelen site yöneticisi tarafından farkedilmiş ve banlanmış hesaplardır :)

Sanirim nick sahibinin izin verdigi nickler gorunuyormus.

bu konuda tam bir bilgim yok kardeşim ama ihtimaldir olabilir ...

Sistem nasıl çalışıyor?

Arkadaşlar korkmayın. ÖYle hack vs olayı yok burada. Böyle bir site istesek biz de kurabiliriz. Basit bir mantıkta işleyen bir site bu..

ben detaylı incelemesemde mantıgını söyliyeyim.

1. bir sitede var olan üyenin şifresini asla söylemez.
2. bir siteye üye olarak bu sistem üzerinden girebilmek için o sistemin o siteye sizin adınıza üye olması gerekir.
3. eğer üye olmuşsa vereceği şifre ile girebilirsiniz

Hani hatırlıyor musunuz? bir ara spamlar geliyor du.. o mantık çalışıyor bir nevi..

istesek benzeri bişi bizde geliştirebilir mollacami üyesi olanlar internetteki diğer sitelerin hespine üye olmadan dolaşabilir vs...

ama zahmetli oldugu için emek harcamaya değmez :)

takmayın kafanıza ;)

son noktada kondu :D

Bilgisayar

MollaCami.Com