Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

MC Video Yarışması (katılım)

yarışmayı ben açmasaydım katılcaktım :(

ozaman janwes kardesimizi yarismacilar arasina alalim ve yarisma ile ilgilenmek üzre baska bir arkadas tayin edelim ;)

Maalesef teknik nedenlerden dolayı video yapımına ara vermiş durumdayım, şimdiden katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum. ::) Aday videoları ise merakla bekliyorum ::) :)

anise kardesimiz programindaki teknik nedenden katilamiyor ama yarismayi takip ile alakadar olur onun yerine ::)

janwes yarismaci olduguna göre katilimcilar hazirladiklari videolari anise kardesimize göndersin..

ama yaa
ozamn ben katılmıyım boşuna janves katılıyosa kazanmam imkansız :)
ben videoyu yaptım buraya koyarım bi ara

ama yaa

hazirladiginiz videolari buraya eklemiyeceksiniz rüya kardesim ..yarisma ile ilgilenen arkadasa (anise )göndereceksiniz ..herkes videosunu tamamlayip özelden gönderdikten sonra oylama icin ilgili arkadas tarafindan herkesin videosu ayni anda gösterime acilacak ve oylanacak...

ama yaa

yok olmaz reddedildi:)

ben katılıyorum ama hiç iddaalı değilim. yaptığım videodan da anlıcaksınız.zaten video hazırlayacaktım. bu yarışmaya katılırsam böylece çıkan sonuçla kendimi değerlendireceğim.. sonuncu olsam da sonraki yarışmada yine katılırım (sevgili anise lafın gelişi yani:)) daha çok kendimizle yarış halinde olalım. bir önceki yaptığımız videodan ne kadar iyi olduğumuz önemli...

janwes varsa tabi işimiz oldukça zor. Çünkü bu benim de ilk video denemem olacak. ::) Ama zaten ben kazanmaktan ziyade ilk videomu bu vesile ile ekleyeyim ve bakalım nasıl olacak diye yarışmaya katıldım.Öbür türlü tembellikten bu gidişle hiç video hazırlayamıyacağız :D Çünkü video hazırlamak oldukça zahmetli bir iş. ::)

En azından yarışma olunca bi kere bu işe girmiş olduk. Mecburuz hazırlamak için. kazanamıyacağımızı bilsek bile :D Yarışma sayesinde öğrenmiş oldum video hazırlamasını (her ne kadar amatörce olsa da :)). Kendim de beğenirsem eklediğim videoyu bakarsınız devamı gelir. ::)

bence benden değil nâbi'den korkun siz :)

bence benden değil nâbi'den korkun siz :)

Ondan da korkmuyor değilim. Çünkü daha yeni gödüm kendisini. Anlaşılan sessiz sedasız birisi :) Zaten böyle olanlardan korkulur ;D

Zaten artık ben kazanmayı geçtim. Sonuncu olmamak için yarışcam ;D

benim de ilk video hazırlamam sizinkilere bakınca baya kötü olmuş diyorum, seçtiğim ilahiden de kaynalanıyo olabilir de :)

iki hafta sürdü videoyu yapmam galiba hem de final hazftasındaydık şimdi de finaller bi sürü var, sırf bu videoyu yapmak için bilgisyar dersinden kaldım galiba ::)

ben de kazanmasam da molla cami için yaptım sonuçta :)
yarışma olsa da olmasa da islami bir siteye bir katkı yapabilmek güzel :)

Mesajları yeni gördüğüm için yanıtta geciktim. :) Final haftasında olduğum için yarışmaya katılmak benim için biraz güç. Yani bir hafta sonra hazırlamaya başlamam gerek, kısa zamanda ne kadar olursa... :)

İlk defa bir yarışmaya katılıyorum. :)

Mesajları yeni gördüğüm için yanıtta geciktim. :) Final haftasında olduğum için yarışmaya katılmak benim için biraz güç. Yani bir hafta sonra hazırlamaya başlamam gerek, kısa zamanda ne kadar olursa... :)

İlk defa bir yarışmaya katılıyorum. :)

Olmadı ki şimdi yav ::) Yarışmanın 1.si zaten belli oldu :D

Yarışmanın adını hemen değiştirelim. MC video yarışması 2.si kim olacak? Hatta 3.sü ::) :D

Biz arada fındık fıstığız :D

video yarışmasımı varmış ::) :)
hayırlı olsun

Çok heyecanlı olacak bu yarışma :D Seve seve yarışmayı takip edebilirim :D

Bu kadar güçlü rakipler varken, organizasyon işi çok iyi oldu ;D

Hadi bakalım videoları bekliyorum 8) ;)

olmadı ki şimdi yav ::) yarışmanın 1.si zaten belli oldu :D

yarışmanın adını hemen değiştirelim. MC video yarışması 2.si kim olacak? hatta 3.sü ::) ;D

biz arada fındık fıstığız ;D

evet ya haksızlık bu :)
bütün modlar katıldılar yarışmaya :)

Ben bir hafta sonra hazırlanmaya başlayacağım, yani siz benden çook önde başlıyorsunuz... Kısa zamanda pek başarı elde edeceğimi düşünmüyorum. ::)

ben de bi haftada yaptım sayılır uğraştırmıyoki öyle fazla

Yarışmalar

MollaCami.Com