Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Molla camı sıtesı ıle nasıl tanıstınız?

Selam Aleyküm Arkadaşlar

MollaCami Sitemizle nasil tanismistiniz? Ne kadardir takip ediyorsunuz?

http://www.ihyaforum.com/tanisma-platformu/31902-ihya-forum-ile-nasil-tanistiniz.html

yukarıdaki adresten devam edelim

3 yıl oldu. Öncelikle mollacami.com ile tanıştım 2007'den beri de forumdayım. arama motoruyla ulaşmıştım.

ihya.org a tesadüfen girdim şiir okumak için ve tanışalı henüz günler oldu birlikteliğimizin daim olması dileğiyle :)

ya bakıyorum da tanısalı yıllar olanlar var aramızda ben hakkaten çaylağım :(

2005 veya 2006 da googledan bulmuştum :D forum ise 14 nisanda 2 yıl olacak. zaman nasıl da geçiyor.

2008'de kayır oldum, tam hatırlamıyorum ama birisinden duymuştum galiba siteyi. ama aktif şekilde katılmaya 1 hafta önce başladım.

Tasavvuf ile ilgili yazilar ariyordum. Sanirim ihyaya girdim, sonra ilahi dinleyeyim dedim biryere girdim, sonra forumu gördüm foruma üye olmusum.
Birbirine baglantili oldugu için nereye kayit oldugumu bile bilmiyordum.
Ama kitaplara giremiyorum, molla cami diyorum gene giremiyorum nasil oldugunu ben bile bilmiyorum. Nerdeyim ben?

Selamunaleyküm arkadaşlar ben Hilmi güngör yeni bir üyeyim,bundan dört,beş ay önce tesadüfen namaz saatlerini öğrenmek için ihya.org a girdim,birdahada çıkamadım.Sonra sizlerle tanışıp arkadaş olmak istedim.İnşallah hayırlı olur.

Saygılar.

hayırlı olsun kardeşim. hoş geldin.

benimde çok fazla olmadı bir arkadaşımın tavsiyesiyle öğrendim böyle bir sitemizin olduğunu ozamandan bu yana sürekli burdayım diyebilirim .okumayı ve konu eklemeyi çok seviyorum yorumlarınız içinde teşekkür ederim

burda olmaktan çok memnunum siz gönderene kadarda burdayım inşaallah

selamun aleykum ben bu forumla zeynep şeyma ablam sayesinde tanıştım Allah ondan bu siteyi kuranlardan razı olsun

arama motoruyla ulaşmıştım.

Arkadaşım tavsiye etmişti Allah razı olsun kendisinden..

bende bugun arkadasımın msn iletisinde gordum oyle buldum
:)
sağolsun

Aleyküm SElam

gogle amcaya bi soru sordum :) molla cami ile bana cevap verdi bende dedimki mollalığını gösterdi ise bu site vardır bi hayır girdim baktım siteye Şia lara ait bi yazı yok hemen üye oldum :)

bende dedimki mollalığını gösterdi ise bu site vardır bi hayır girdim baktım siteye Şia lara ait bi yazı yok hemen üye oldum :)

Doğru yerdesiniz kardeşim..
Forumumuzda ehl-i sünnet harici hiç bir yazı yoktur.. ;)

Tanışma Platformu

MollaCami.Com