Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Molla camı sıtesı ıle nasıl tanıstınız?

aleykum selam,
Allah cümlemizden razı olsun.
Hoş geldiniz, Faydalanmak ve fayda sağlamak dileğiyle...

selamun aleykum,
arama motorundan ulaştım Londra'da Bayram Namazı kaçta kılınıyoru ararken buldum. Bu vesile ile Bayramınız Mübarek olsun. Bayram namazı vaktini yazarsanız sevinirim.

http://ezan.mollacami.com/namaz-vakitleri/london-bayram-namazi-vakti.html

Buyrun kardesim

ALLAH IN SELAMI RAHMETİ BEREKETİ HEPİMİZİN ÜZERİNE OLSUN. ÖNCELİKLE GÜZEL PAYLAŞIMLARDA BULUNAN KARDEŞLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM. BU SİTE İLE TANIŞMAM MEHMET EMİN AY İLAHİSİNİ ARARKEN TEVAFUK OLDU GÖRDÜM BENDE BU GÜZEL PAYLAŞIMLARDAN İSTİFADE ETMEK VE BEN ACİZANE PAYLAŞIMDA BULUNMAK ÜZERE KATILDIM HÜRMETLE SELAMLAR

Hoş geldiniz Deniz yeşili kardeşim
Hayırlara vesile olması temennisiyle...

:) TEŞEKKÜR EDERİM HOŞBULDUK MELİSSA KARDEŞİM YÜCE RABBİMİZ İZİN VEDİĞİ MÜDDETÇE HAYIRLARA VESİLE OLMA ÜMİDİYLE HÜRMETLE SELAMLAR

inşirah süresine bakarken rabbim karşıma çıkardı

Yeni aramıza katılan arkadaşlar hoşgelmişsiniz,

serk01 kardeşim inşaallah hayırlara vesile olur.

selamün aleyküm ilahi indirmek için tesadüfen arama motorundan buldum hayırlara vesile olması dileği ile inşaAllah

selamün aleyküm ilahi indirmek için tesadüfen arama motorundan buldum hayırlara vesile olması dileği ile inşaAllah

ve aleyküm selam, İnşaallah.. hoşgeldiniz.:)

Aleykumselam hosgeldiniz.

Selamün aleyküm vaaz için sohbet ararken buldum gerçekten harika bir site bu siteyi açanlardan Allah razı olsun.

Selamün aleyküm vaaz için sohbet ararken buldum gerçekten harika bir site bu siteyi açanlardan Allah razı olsun.
Aleyküm Selam verahmetullah kardeşim, :) hoşgeldiniz!

Aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoş gelmişler sefalar getirmişler, hayırlı ve daim olsun inşallah :)

Konumuz yeni başlıktan devam ediyor..

http://www.ihyaforum.com/tanisma-platformu/31902-ihya-forum-ile-nasil-tanistiniz.html

buraya tıklayıp ulaşabilirsiniz

Tanışma Platformu

MollaCami.Com