Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Ekim Ayının Popüler Üyesi "selman-i pak"

tebrikler :)

tebrikler.bıze de nasıb olur inş :)

hayirli olsun..mevlam basarilarinizin devamini getirsin

başta selman kardeşim olmak üzere tüm arkadaşlarımızı tebrik ederim ...

tebrikler.bıze de nasıb olur inş :)
inş. değerli kardeşim. :)

rabbim hep beraber hizmetlerimizi daim eylesin. mollamızla birlikte hizmetlerimizi kat kat artırsın ve geliştirsin...

Tebrikler selman_i pak kardeşim hizmetin daim olsun inşaAllah

tebrikler selman-i pak kardeşim paylaşımlarının daim olması dileğiyle

Çok sevindim Selman-i Pak,tebrik ederim kardeşim :)

Rabbim tüm hayatın boyunca,tüm güzelliklerde ve hayırlı işlerde en ön sıralarda yer alabilmeni,alabilmemizi nasip eylesin.. ::)

Amin ~~serapta bir damla~~. Cenabı hak hepimizi hizmetlerimizde muvaffak kılsın ve en ön sırada yer aldırsın. ;)

Size de teşekkürler hhmercan,,canfedanur,hüzn-ü aver,AxaRayLiiim_,h_ü_l_y_a,yar_en,neslihan 22 ;)

Yorum yapıp düşünce ve görüşlerini bildiren diğer arkadaşlara da çok teşekkür ediyorum ;).

Tebrikler kardeşim.Rabb'im ömrünüz boyunca hayırlı muvaffakiyetler versin...
Görünüşe bakılırsa tatsız durumlar sözkonusu.Hiç bunlara gerek yok...Tam olarak hatırlamıyorum ama sanırım 4 kez katıldığım yarışmalardan her seferinde sondan 2. oldum ve bugün sadece tebessümle anıyorum... :)

Zira katıldığım yarışmalarda hoş vakit geçirdiğim kadar sağlam dostluklar da kazandım ki benim için en büyük ödül bu oldu...

Ayrıca bütün kardeşlerimiz zaten yaptıkları paylaşımlarla gönlümüzde birinci... :)

Tebrikler kardeşim.Rabb'im ömrünüz boyunca hayırlı muvaffakiyetler versin.4 kez katıldığım yarışmalardan her seferinde sondan 2. oldum ve bugün sadece tebessümle anıyorum... :)

Zira katıldığım yarışmalarda hoş vakit geçirdiğim kadar sağlam dostluklar da kazandım ki benim için en büyük ödül bu oldu...

Ayrıca bütün kardeşlerimiz zaten yaptıkları paylaşımlarla gönlümüzde birinci... :)

Amin kardeşim teşekkür ederim.

Dediğiniz gibi kardeşim yarışmalar ve genel olarak mollacami forum o kadar güzel bir yer ki hoş vakit geçirilmemesi imkansız. Bu yarışmalarda zaten rekabet deil muhabbet gibi bir şey hoş vakit geçirmek için ;)

Ve yine dediğiniz gibi mollalı olan tüm kardeşlerimiz zaten gönlümüzde 1.ci. öncelik her zaman mollanın... ;)

Güzel dualara ancak amin demek düşer.

Tebrikler kardeşim, Rabbim hizmetlerimizi daim eylesin.

Tebrikler kardeşim, Rabbim hizmetlerimizi daim eylesin.

Amin.. Cenab-ı hakk mollamızda dahil olmak üzere tüm hizmetlerimizi daim eylesin inş.

Teşekkürler zambak kardeşim...

Tebrikler selman-ipak kardeşim :)
Rabbim hayırlı işlerde hep öncü eylesin başarılarınız daim olsun...

Yarışmalar

MollaCami.Com