Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Receb-i Şerif ve Regaib Kandili

Bu gün mübarek üç ayların ilki olan Receb-i Şerif'e girmiş bulunuyoruz. Yarın akşam mübarek Regaib Kandili'dir. Üç aylar ve Regaib Kandilinizi tebrik eder, dualarınızın ve ibadetlerinizin makbul olmasını dilerim...

Receb-i Şerif'te yapılacak ibadetler
Regâib Kandilinde Yapılacak İbadetler
Receb-i Şerif ve Regaib Kandili (hutbe)

Allah razı olsun teşekkürler

rabbim hakkını vererek geçirebilmeyi nasip etsin

Amiin . 3 aylari cümlemizin hakiyla gecirmeyi nasib etsin . BOL BOL IHLAS SERIF OKUMAYI UNUTMAYALIM : DUALARIMIZ BÜTÜN ÜMMETI MUHAMMED ILE DIR :

Bilmukabele Janwes, senin ve tüm mollacami lilerin ücaylari ve Regaib Kandili mübarek olsun...

Insallah hayirlara vesile olur...

Allah razı olsun janwes kardeşim,

Mübarek üç ayların ve Regaib Kandilimizin tüm kardeşlerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

allah razı olsun kardeşim.dualarınızı beklerim.

BENDE İÇ AYLAR VE KANDİLLERİMİZİN
SİTEDEKİ ARKADAŞLAR VE BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİ İÇİN
HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUMM
HERKESİN KADİLİ ŞİMDİDEN MÜBAREK OLSUN

Tüm kardeslerimizin üc aylari hususi ile recebi serif ayi hayirli mübarek olsun..Rabbim rizasina muvafik ameller ile dolu dolu ihya edebilmeyi nasip etsin..Dualari makbul günahlari magfür kullarin zümresine ilhak olabilmek ümidiyle..

Tüm kardeslerimizin üc aylari hususi ile recebi serif ayi hayirli mübarek olsun..Rabbim rizasina muvafik ameller ile dolu dolu ihya edebilmeyi nasip etsin..Dualari makbul günahlari magfür kullarin zümresine ilhak olabilmek ümidiyle..
Amin Amin Amin İnşaallah.

Mübarek Üç Ayları ve Regaib Kandilimizi tebrik eder,
İslam Alemine hayırlara vesile olmasını dilerim.

Allah'ım gecen gündüzünü nasıl kapladıysa ve örttüyse,kardeşlerimin günahlarını ve hatalarınıda,bu dünyada ve ahirette öyle ört.Benim bilmedigim seninse muhakkak bildigin sıkıntılarını gider.Benim hiç bir şey yapamadıgım derlterine sen deva ol.Her sarsıldıklarında tutamadıgım ellerinden sen tut.Her incindiklerinde yüreklerine yakin merhemeni sen sür.Cennetinin en güzel yerlerine al ve bir daha çıkarma.Amin

Kandilinizi en içten dileklerimle tebrik ederim. :lil_smile:

.dua eder, dua beklerim.

Allah'ım gecen gündüzünü nasıl kapladıysa ve örttüyse,kardeşlerimin günahlarını ve hatalarınıda,bu dünyada ve ahirette öyle ört.Benim bilmedigim seninse muhakkak bildigin sıkıntılarını gider.Benim hiç bir şey yapamadıgım derlterine sen deva ol.Her sarsıldıklarında tutamadıgım ellerinden sen tut.Her incindiklerinde yüreklerine yakin merhemeni sen sür.Cennetinin en güzel yerlerine al ve bir daha çıkarma.Amin

bu güzel dua icin tesekkürler leyya...

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com