Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Nisan ayının popüler üyesi Meymune :)

Kardeşimizi tebrik eder, güzel paylaşımlarını ve başarısını idame ettirmesini dileriz...

tebrikler meymune :)

tebrikler meymune kardeşim :D başarılarınızın devamını dilerim ;)
yarışmaya katılan tüm kardeşlerimi bu cesaretlerinden dolayı tebrik ediyorum :) hepiniz mollamızın biriciklerisiziz :D :D :D

tebrikler meymune kardeş..

beklemediğim bir sonuç olduğunu itiraf etmeliyim,

tebrikler ve takdirler... :)

Tebrik ederiz meymune kardesim :)

uzaklar ,ücharfbeşnokta ,hak yolcusu ,Piri Reis ,cepni ,Deniz kardeşlerim sağolasınız.. :)

Tebrik ederim Meymune; başarıların dâim olsun kardeşim. :)

[color=black][font=Verdana][b]teşekkür ederim karasevdam,kardeşim..

Başarılarının devamını dilerim meymune kardeşim :)
:)

Tebrikler cankardeş mevlam devamını nasip etsin..Maddi ve manevi her safhada birincilik nasip etsin..amin.. ::)

Tebrikler cankardeş mevlam devamını nasip etsin..Maddi ve manevi her safhada birincilik nasip etsin..amin.. ::)
ecmain olsun gülbeşeker kardesim..canı gönülden istisnasız bütün kardeşlerim için'de aynı dilekleri Mevlam nasip etsin,teşekkürler ediyorum,ankaragüzeli kardeşim sizede.. :) :)

bu arada Asude kardeşimin ince davranışı "meymune "başlıklı şiir'i için bir vesile ile şükranlarımı sunuyorum,yukarıda tşkr.etmeyi unutmuşum :-[ şair kardeşim benim beni mazur gör.. ;)

tebrikler :)

bu arada Asude kardeşimin ince davranışı "meymune "başlıklı şiir'i için bir vesile ile şükranlarımı sunuyorum,yukarıda tşkr.etmeyi unutmuşum :-[ şair kardeşim benim beni mazur gör.. ;)

Rica ederim güzel kardeşim...

birinci olduğuna sevindim

bu çiçeklerde benden.

Yarışmalar

MollaCami.Com