Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kadın-Erkek

kardesim bir seyler paylasalim bune kadin erkek davasi ikiside Allahin kulu ayirim yapmiyalim
sonra kadina ikinci sinif mualemesi yapiliyor yazmaniz bir ayrimcaliktir burda hepimiz bir kardesiz
msn de tartisin ama bura tartisma yeri deyil

kardesim bir seyler paylasalim bune kadin erkek davasi ikiside Allahin kulu ayirim yapmiyalim
sonra kadina ikinci sinif mualemesi yapiliyor yazmaniz bir ayrimcaliktir burda hepimiz bir kardesiz
msn de tartisin ama bura tartisma yeri deyil

birincisi: ayrımcılık konusunda yapılan yanlışların tatlı konuşmalar bunlar...:)
ikincisi: hepimiz kardeşiz elbette. kardeşlik çerçevesinde, saygı ile konuşmakta sakınca yoktur ki ::)
üçüncüsü: msn de konuşun diyorsunuz iyi güzel de mesela ben herkesi ekleyemem kiii hem o zaman forum olmasının ne anlamı var kiii ::)

yine söylüyorum; saygı ve sevgi çerçevesinde haddi aşmadam herbir konuyu burada tartışabileceğimizi, konuşabileceğimizi düşünüyorum. yanlışmıyım?

saygılar...

abartmışsınız. Herkes kendi düşüncelerini aktarır. Yanlış bişey söğlediğimi düşünmüyorum. Bu kadar tepki olmamalıydı diye düşünüyorum. Paylaşım olmayacaksa burda olmanın da bir anlamı yok. Eleştiriye açık değilseniz söğleyin suya sabuna dokunmayalım bir daha...

Kardelene katılıyorum. Ayrıca herkes istediği yorumu yapabilir. Forumun olmasının manası budur zaten. Eleştiriye açık değilsek burda olmayalım boşuna. Msn de tartışmak istesek tartışırız. Yine de verdiğiniz akıl için teşekkürler.

Kardelene katılıyorum. Ayrıca herkes istediği yorumu yapabilir. Forumun olmasının manası budur zaten. Eleştiriye açık değilsek burda olmayalım boşuna. Msn de tartışmak istesek tartışırız. Yine de verdiğiniz akıl için teşekkürler.

bence msn e yönlendirmekte iyi degil... burasi yeri oldugunu düsünüyorum...

Bizde öyle düşünüyoruz :)

burasi aydinlanma aydinlatma herkesime ulasma yeri ayrimcilik yeri deyil ne ve neyi tartisiyoruz
bizler hepimiz Allah icin bir seyler yazmaya calisiyoruz fikirler üretiyoruz bir seyler anliyoruz benim siteler sayesinde bilmediklerimi ögrendim sizler gibi dostlar kazandim baslik zaten yanlis bana göre.bu sayfada son yazim tartismaya gerek yok hep kardesiz,

Eğer konu size göre yanlışsa moderatör arkadaşlara söyleyin. Konuyu silsinler. Ben burda tartışma çıksın diye eklemedim bu konuyu. Ayrıca beğenenlerde oldu yorumları okuduysanız. Karar yetkililerin ne dilerlerse onu yapsınlar.

EftaL'im mevzu eğLenceLi idi..eğLendik ßitti..teferruat'a girmeye gerek yok..eLine sağLık..payLaşım hoştu..yeniLerini ßekLiyoruz ;)

EftaL'im mevzu eğLenceLi idi..eğLendik ßitti..teferruat'a girmeye gerek yok..eLine sağLık..payLaşım hoştu..yeniLerini ßekLiyoruz ;)

;) aynen devami gelir ins..

memnun olmayanlar memnuniyetsizliklerini bildirsinler gereği tartışılır ve yapılır :)

evet eğlendik, düşündük, tartıştık, konuştuk...
durmak yok paylaşıma devam :D

;D

:D çok hoştu..emeğine sağLık..kısa ve öz oLan makßuLdür..oLay ßudur...:)

olay budur ;D

cok güzeldi :D

Komik Yazılar

MollaCami.Com