Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kadın-Erkek

1- Kadın/Erkek 2- Kadın/Kadın 3- Erkek/Erkek
1.Versiyon Kadın / Erkek: (Bir erkeğin hayati nasıl karartılır?)
Kadın: Saçımı kestireyim mi ?
Erkek: Olur
Kadın: Ama kıyamıyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadın: Canim değişiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadın: Bana akil vermeyi bırak, delilere verir gibi...
Erkek: Eğer nasıl hoşuma gittiğini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun saçlı. Bunu biliyorsun.
Kadın: Beni tanıdığında kısaydı.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediğimi hatırlıyorum: Ne güzel olurdun uzun saçla.
Kadın: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve bırak uyuyayım lütfen. Bunu senden Allah rızası için istiyorum.
Kadın: Peki nasıl kestireyim ? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadın: Bana yakışacağını sanmıyorum, çünkü saçım çok düz.
Erkek: Bırak perçemli olsun.
Kadın: Çok yorucu.
Erkek: Yorduğu zaman tekrar kestirirsin.
Kadın: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadın: Bana güzelim deme !!!!!!!
Erkek:?!?!?!?!?!?!?!

2.Versiyon Kadın / Kadın:
1.Kadın: Ah sekerim saçını mi kestirdin? Ne kadar güzel olmuşsun !!!
2.Kadın: Ay sahi mi söylüyorsun ? Ben pek emin olamıyorum. Ay çok mu kısa oldu acaba...?
1.Kadın: Amaaan ne alakası var. Benim yüzüm bu kadar geniş olmasa ayni kesimi bende denerdim.
Benim su saçım klasik oldu artık, yeni bir modele hiç cesaret
edemiyorum.
2.Kadın: Ay yapma Allah askına nesi varmış yüzünün.... Bak şöyle şuralarından kat verdirsen, harika olur !
Benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptırırdım
1.Kadın: Ah sekerim sende bir alemsin. Keşke benimde boynum seninki gibi olsa.
En azından su çökük omuzlarımın dikkat çekmesini engellemiş olurdum
2.Kadın: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzları olsun isteyen bir sürü kız var..
Giydiğin her şey sana öyle yakışıyor ki.. Birde benim su kısa kollarıma bak
Omuzlarım seninkiler gibi olsaydı, giydiğim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu ? Vır vır vır, dır dır dır....

3.Versiyon Erkek / Erkek:
1.Adam: Saçını mı kestirdin ?
2.Adam: Evet
1.Adam: Sıhhatler olsun abi !..
2.Adam: Sağol...
Olay budur !

:D çok hoştu..emeğine sağLık..kısa ve öz oLan makßuLdür..oLay ßudur...:)

İşte bu kadar diyosun yani ;D

Evet çok güzel olmuş. Olay hakkaten budur...

:D :D ;)

evet olay aynen budur ama bence beylerde televizyonda maç yetmezmiş gibi saatlerce ofsaytmıydı hayır efendim penaltıydı yok efendim sarı karttı dedikleri ve bunu nefes almadan defalarca seyrettikleri zaman enaz bu diyaloglar kadar bezdirici oluyor... :D :D :D

evet olay aynen budur ama bence beylerde televizyonda maç yetmezmiş gibi saatlerce ofsaytmıydı hayır efendim penaltıydı yok efendim sarı karttı dedikleri ve bunu nefes almadan defalarca seyrettikleri zaman enaz bu diyaloglar kadar bezdirici oluyor... :D :D :D

Aynen katılıyorum...

kesinlikle ;)

zaten bu konuyu hiç anlamamışımdır. neden hep bayanlar eleştirilir :'(

Bayanlar eleştiriye açık kabiliyetteler. Ondandır belkim. ;D ;D ;D

Eleştiriye açık olduklarından değil bence. Kadına ikinci sınıf muamelesi yapılıyor, malesef...

:)

Rica ederim. Ben teşekkür ederim okuduğunuz için.

;D ;D ;D ;D ;D

"Eleştiriye açık olduklarından değil bence. Kadına ikinci sınıf muamelesi yapılıyor, malesef..."

cok üzücü ve kasitli , tahrik edici ifade...

aynen katılıyorum bende :)

paylasim icin tskler cok güzell.. :D

letaife aynen katiliyorum ;)

birde ikinci sinif muamelsi gibi bir durum yok, bence hanimlar biraz fazla detaya takildiklarindandir sanirim..

Komik Yazılar

MollaCami.Com