Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

O'nun adıyla günaydın....

hayırlı sabahlar arkadaşlar :) :) :).neden son günaydın olsun kardeşim ??? :Dher günün aydın yüzün berrak umudun hiç eksik olmasın :) :D :D

Rahman ve Rahim olan Allah(c.c) ın adıyla özlemini çektiğim herşeye merhaba..........

Allah'ım bir güne daha isminle başlıyoruz...Seninle olan herşey güzel bizi Sensiz bırakma...

O'nun adıyla herkese günaydın....Bütün kardeşlerimin günleri aydın olsun,işleri rasgelsin,hayırlı olan tüm duaları kabul buyrulsun.....

AMMMİİİİİİİNNNNNN

bir kandil gecesi ve ben yine Rabbimi çook özledim...O'na verdiğim hiçbir zaman yetmiyor biliyorum ve O'nu bütün menfaatlerden çok seviyorum...

:'( :'( :'(

Allah'ım bir güne daha isminle başlıyoruz...Seninle olan herşey güzel bizi Sensiz bırakma...
O'nun adıyla herkese günaydın....Bütün kardeşlerimin günleri aydın olsun,işleri rasgelsin,hayırlı olan tüm duaları kabul buyrulsun.....

amin

Rahman ve Rahim olan Allah(c.c)'ın adıyla;

Tüm geç kalmışlıklardan,hayırsız her işten,kibirden ,gururdan,şükürsüzlükten,samimiyetsizlikten,hatalarını kabullenmemekten,öfkeden,yasaklarından,Seni anmadan uyandığım her sabahtan,Seni başkalarına tercih etmekten,rahatlığı kendime,acıyı sana maletmekten,Sana akmayan her gözyaşından,riyakar kılınan namazlardan,şeytanın şerrinden,her türlü azaptan,haram lokmalardan,kul hakkı yemekten ve Senin iznin olmayan her türlü zerreden;

YİNE SANA SIĞINIRIM......KABUL EYLE.....
:'(

amin amin amin... :'(

hayırlı geceler :) :) :)

Rahman ve Rahim olan ALLAH(c.c)'ın adıyla;

Bugün ve hergün elimizi,dilimizi,gözümüzü ve Senin olan bizi,hertürlü haramdan uzak tut...

Senin adınla günaydın.....

O'Nun adı ile...
O'NUN için bugün ve yaşadığımız hergün her an bir şeyler yapabilmek..
O'nun rızası için riyadan şirkten uzak kalabilmek ...
O'nun affına sığınabilmek adına güne istiğfarla başlayabilmek...

çok güzel bir başlık , çok güzel dualar HZ.ALLAH razi olsun kardeşim
;)

nasıl dikkatimden kaçtı böyle güzel bir başlık ::)

herkese hayırlı sabahlar MEVLA'MIZIN Adı ile...

O'nun adıyla hayırlı sabhalr

onun adıyla tüm özlediklerime hayırlı cumalar.kadir gecemiz mübarek olsun...

O'nun adıyla...Yarattığın herşeye yine Senin rızan için günaydın...

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com