Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Kalp Kırmak

Allah razı olsun... 8) 8) 8)

Sebepsiz yere kalp kırmak kimilerine ne kolay geliyor. Kalp kırılmıştır bir kere tamir edilse de illa izi kalıyor. :(

Teşekkürler Meymune...

İnsanı en çok canı gibi sevdiği kişilerden gelen beklenmedik davranışlar üzer...

Güzel bir söz vardır hani...Dal rüzgarı affetsede kırılmıştır bir kere...

Yeteri kadar incinmiş olan bu yüreğim küçükte olsa yeni olumsuzluklara,yeni kırıklıklara dayanacak takati kendinde bulamıyor artık...

Ne kırmak nede kırılmak isterim...

paylaşımlarınız için teşekkür ederim. sanırım burda kimse birbirine boşuna kardeşim demiyor. insanların birbirlerine karşı dostluk ve arkadaşlık duyması beni çok sevindiriyor her zaman. sevgilerimizde daim olur inşaallah.

Sebepsiz yere kalp kırmak kimilerine ne kolay geliyor. Kalp kırılmıştır bir kere tamir edilse de illa izi kalıyor. :(

Teşekkürler Meymune...

sözlerine katılıyorum herdaim karşına güzel insanlar çıkarsın Rabbim sana ve diğer kardeşlerime..

Teşekkürler Meymune...

illa ,illa izi kalıyor...karşıdaki insan tamir ettiğini sanıyor değilmi..şu Allah için sabr etme olmasa zaten hayat çekilmez :-\ teşekkür ederim firdevs27 ..

sanırım burda kimse birbirine boşuna kardeşim demiyor.
:) doğru bir teşhis,tebrikler...yorumuna da ayrıca teşk.ederim ;)

bu arada firdevs kardeşimden alıntı yaparken yanlişlıkla elim göndere bası verdi özür..

Sadece değil insan kalbi Müslüman hayvan kalbi dahi kıramaz. Teşekkürler kardeşim

hepimiz herhalde aynı düşünceleri onaylarız yüce mevlam ne kalp kırdırsın nede bizim kalbimiz kırılsın .... biraz geç cevap verdim ama gözümden kaçmış teşekkür ederim arkadaşlar..

Teşekkürler degerli kardeşim

Hikayeler

MollaCami.Com