Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Örümcek ağını nasıl örer?- animasyon

Rabbim akıl ile kalbin izdivacını gerçekleştirebilenlerden olmayı nasib etsin hepimize...

Selamun Aleyküm ben Danimarka'nın Nobrain kentinde yaşayan bir gurbetçi olarak bu görüntülerden ibret aldım kardeş sübhanAllah. Paylaşım için Allah razı olsun, emeğe saygı.

subhanAllah!
muhteşem birşey :-X
ibretlik bir paylaşım olmuş Allah razı olsun kardeşim

İbret alınıyor.........
Az kaldı..........
%75.......
Benim de beynim yıkandı iyi mi?

İbret alınıyor.........
Az kaldı..........
%75.......

Ne mutlu size artık tertemiz bir beyne sahipsiniz...

İbret alınıyor.........
Az kaldı..........
%75.......

Nikinize bakilirsa yükleme tamamlanmamis gibi gözüküyor..

Ataistlerin bu kadar güzel paşlaşımlar yapabilecekleri ve gönül deryasına dalabilecekleri bir sitesi varmıdır acaba?maazAllah neme lazım varlığını bilmekten bile sakınırım,tek bildiğim şudurki, Allah a şükür onlar gönüllerindeki boşluğu doldurmanın yollarını ararken bizede sorumluluklarımızı bir kez daha hatırlatıyorlar...!

Ataistlerin bu kadar güzel paşlaşımlar yapabilecekleri ve gönül deryasına dalabilecekleri bir sitesi varmıdır acaba?maazAllah neme lazım varlığını bilmekten bile sakınırım,tek bildiğim şudurki, Allah a şükür onlar gönüllerindeki boşluğu doldurmanın yollarını ararken bizede sorumluluklarımızı bir kez daha hatırlatıyorlar...!

Haklısın onlar bu boşluğu dolduramaz.

Ne mubarek ağmış be sinekleri bir bir yakalıyor ;)
Ne anlatsan anlamazlar dermisin şimdi?:
Zalimler için yaşasın Cehennem (kimseye tavsiye etmem ama canımı çok yaktılar!)
Kalplerinizdeki mühür çözülsün de görün hakikatı nasılmış CEHENNEM!

Allah razı olsun İNCİ gibi bir paylaşım olmuş

Bana örümceğin hali, insanı hatırlattı. İnsanın yaşadığı hayatını, inişli çıkışlı gel gitlerini ve bunu sonucunda, bizleri merkezi kabe'yi bütün insanları ve gideceğimiz kabiri, ve bunu gözlerimizle görebileceğimizi gösterir gibiydi. Ellerinize sağlık, teşekkür ederiz...

Bu ahlaksız inci ve ekşi sözlük kullanıcılarının kafalarına kurulmuş örümcek ağları da bu şekilde mi örülüyor yani? Allah (C.C.) bu hikmetli ilmini bu terbiyesiz insanlardan bile esirgememiş anlaşılan. Ne kadar hakir görseler de yine sübhanallah ve elhamdürillah.

Deniz Mavisi söylediklerine katılmadığımı belirtmek isterim. Bence teşbihte şekil kadar mana benzeşmesi de olmalıdır. Şekilsel olarak böyle bir çıkarım yapabilirsin fakat manada söylediklerinle bu olay arasında hiçbir alaka bulamadım. Tabi bunlar benim düşüncem. Senin görüşüne de saygı duyuyorum.

Deniz Mavisi söylediklerine katılmadığımı belirtmek isterim. Bence teşbihte şekil kadar mana benzeşmesi de olmalıdır. Şekilsel olarak böyle bir çıkarım yapabilirsin fakat manada söylediklerinle bu olay arasında hiçbir alaka bulamadım. Tabi bunlar benim düşüncem. Senin görüşüne de saygı duyuyorum.

Hoşgeldiniz fer_fecir kardeşim, :) Bana örümceğin hali, insanı hatırlattığını belirtmiştim, teşekkür ederim...

Kardeşlerim.
Hayatınızı isterseniz Allah (SAV) 'ın varlığına tüm yüreğinizle inanarak ve iman ederek, isterseniz şüphe duyup hayatınızı fani güzelliklerin çekiciliğine kaptırarak yaşayın. Buna kimse karışmamalıdır ve aşağı görmemelidir. Aksi takdirde önce birbirimize karşı öfke, kısa bir süre sonra ise kin beslemeye başlarız.
Bu durumu aşmak için önce gönül aynamıza bakalım. Hepimiz içerisinde bulunduğumuz hâli en iyisiymiş gibi görüyor öyle yaşıyoruz. Aynamızın dışında kalanlara ise öfkeyle yaklaşıp, "dinsiz, ateist", "dinci, gerici", gibi düşmanca sıfatlarla süslenmiş kinci ifadelerle dile getiriyoruz. Bu durum kimseye bir şey kazandırmaz ya da kaybettirmez. Sadece siz kazanır ya da kaybedersiniz. Gece başınızı yastığa koyup, vicdanınızı dinleyince anlayabilirsiniz.
Allah'ın selâmeti üzerinize olsun. Hayırlı Geceler.

Bilim ve Teknoloji

MollaCami.Com