Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Başımız sağolsun.. Muhsin Yazıcıoğlunun helikopteri düştü..

Üşüyorum...

Şimdi bende netten bulup dinledim bu şiiri...
Güzel duygu yüklü bir sesleniş...yankısı etkikedi beni...
Şuna üzülüyorum biliyormusunuz.Bir arkadaşımada basettim bunu.Hani amiyane bir tabir vardır pek hoş olmasada bu tabir şöyle söylenir halk arsında; kör öldü badem gözlü oldu..!

Şimdilerde herkesin dilinde kulak tınısında bu şiir ...

Muhsin Yazıcıoğlunun böyle şiirleri vardıda biz neden dinlemedik, dinlenilmedi,,, sağlığında gereken değer ilgi neden gösterilmedi... kardeşimiz özellikli bir insandı ama değeri bilinmedi...şimdi bu ilgi alaka tabiki olucak, olmalıda...ama keşke sağlığındada bu ilgi olsaydı...bir insanın değeri vefat edincemi anlaşılacak ...işte beni üzen nokta bu...Neden sağlığımızda bilmiyoruz birbirimizin kıymetini neden!!!

Diyorki şiirinde; ey sonsuzluğun sahibi sana ulaşmak istiyorum.
Durun kapanmayın pencerelerim, beton çok soğuk üşüyorum!!!

Üzücüdür ki gerçekten üşüyerek gitti o sonsuzluğa... Yaradana üşüyerek ulaştı...
Üzüntülüyüm... evet üzülmeliyizde...mekanı Cennet olsun inşaAllah..Rabbim ailesine yakınlarına sabr-ı cemil versin...

Cenabu hak taksiratlarini affeylesin..aile ve sevenlerine sabri cemil ihsan eylesin ..cok üzücü..

Teknoloji bu kadar zirve yapmisken, bu kadar kulakcilik gündemdeyken, sinyal alinmasi mümkün bir bölgeye, bir milletvekiline, bir partii liderine, devletin tüm imkanlari seferber edilmisken! 47 saatte ulasiliyorsa :-X vay bizlerin haline demekten insan kendini alamiyor :-\ :(

Ecel geldiginde sebebler anlam ifade etmez mutlaka..ates düstügü yeri yakar ..basimiz sagolsun..
Rabbim cümlemize hüsnü hatime nasip eylesin ...

İnna lillahi ve inna ileyhi raciun...

Kesin haberi alıncaya kadar yorum yapmadım.Bir birini tutmayan açıklamalar,arap saçına dönen arama kurtarma çalışmaları,teknoloji tartışmaları,gerçekten kötü hava şartları falan hepsi bir tarafa ülkemizin yetiştirdiği müslüman,erdemli ve bu topraklar adına derdi olan,aynı zamanda misyon ve duruş sahibi bir siyasetçimizi kaybetmiş bulunuyoruz.

Kadere olan inancımız doğrultusunda biliyoruz ki Takdir-i İlahi cerayan etti.Rabb'im inşaallah rahmeti ile karşılayıp,merhameti ile muamele buyursun...Başta merhumların ailelerine, dava arkadaşlarına ve sevenlerine sabr-ı cemil ihsan eylesin...

Önemli olan;kayda değer bir hayat yaşayıp,arkada kalıcı iz bırakabilmek değil mi?

Ne mutlu bırakabilenlere...

evet bencede nedenler sebebler aranması boşuna bunların hepsi
bir var sayım öyle veya böyle
vade gelmiş ve bu şekilde tahakkuk etmiş

hani RABBİMİZ Azrail a.s ben kullarıma öyle sebeler halk edeceğimki onlar seni hatırlamıyacaklar buyruduğu gibi buda öyle bir sebeb işte
onları buldurmuyan kim ???
vadeleri gelmeseydi o köy korucuları veya 3 bin kişi aramaya çıkmıştı
birleri mutalaka bugün değil dün bulurlardı..

RABBİM gani gani rahmet eylesin taksiratlarını aff eylesin kederli ailerine sabrı cemil ihsan eylesin...

Allh rahmet eylesin :(

Ölüm kapıya gelince bahanelerin ne önemi kalır ki. Rabbim vefat edenlere rahmet eylesin. Rabbim kabirlerini cennet bahçelerinden bir bahçe kılsın. Geride kalan yakınlarına ise sabr-ı cemil ihsan etsin. :'( :'(

Helikopterle gitmeyi teklif ettiklerinde 'Beni öldürmek mi istiyorsunuz?Hava şartları iyi değil' deyip kabul etmek istememiş rahmetli Yazıcıoğlu.Tabiki takdiri İlahi ecel gelince bir dakika ileri geri gitmez ama bir evinde sıcak yuvasında ölmek var bir de böyle oyunlar içerisinde vefat etmek var.Oyun diyorum çünki kafama iyice yatmaya başladı bu işte birilerinin parmağı olduğu...
Herkes herşeyin farkında da işte..af Allah'ım af.

İnsanın ölümü kendine mâlum olur derler. Karamandaki sohbetinde ölümü anlattı. :'(

http://video.milliyet.com.tr/default.asp?id=26069

Bir insan her kesim tarafından bu kadar sevilir mi ? Gerek sağcılar, gerek solcular herkes kesim tarafından çok sevildi. :'(

Düz yaşadı, düz durdu, düz yürüdü. Mekânı cennet olsun... :'(

Arkadaşlar medyadaki bilgi kirliliği malesef devam ediyor :-\

Dün 6 cesede ulaşıldığı söylenmişti ama bugün yapılan açıklamalarda 4 cesede ulaşıldığı ve Yazıcıoğluna halen ulaşılamadığı bildirildi :-\

sebep ne olursa olsun memleket yiğit evlatlarını,kaybetti.takdir böyle imiş,kimbilir ne kurşunlardan kurtuldu da,bu feleketten kurtulamadı.mevlam rahmet etsin.peygamberimiz şefaat etsin inşaalalh.mümindi.

Evet artık kesin olarak açıklandı.Helikopterdekilerin tamamı vefat etti.Allah rahmet eylesin..

amin :'( :(

Bir insan her kesim tarafından bu kadar sevilir mi ? Gerek sağcılar, gerek solcular herkes kesim tarafından çok sevildi. :'(

Düz yaşadı, düz durdu, düz yürüdü. Mekânı cennet olsun... :'(

:'(

Muhabir hala kayıp :(
Üstelik şimdiden başladı bazı taraflar iddialar atmaya..

(Hürriyet gazetesi mesela..)

Genel Duyurular

MollaCami.Com