Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Mart Ayının Popüler Üyesi oylama

verd-iebyaz ...tebrik ederim

Teşekkürler kardeşim. ;)

Verdi ebyaz kardeşim tebrik eder başarılarının ve aktifliğinin devamını dilerim :)

Teşekkürler kardeşim. ;) İnşaallah!

Tebrikler Verd-i Ebyaz; başarılarının ve paylaşımlarının devamını dilerim. :)

Teşekkürler kardeşim, İnşaallah.. ;)

Tebrikler Verd-i Ebyaz; başarılarının ve paylaşımlarının devamını dilerim. :)

Teşekkürler kardeşim, İnşaallah.. ;)

Bu güzel haberin üzerine tüm molla üyeleri için tepsi tepsi baklava getirttirdik. Afiyet olsun. :)

Gözyaşı kardeşim baklavalar için teşekkürler. :D :P

Tebrik ederim sevgili verd iebyaz... :) çok sevindim inanki :) :)

buyur bunlarda senin için;

+pn

Teşekkürler aksaraylım kardeşim, benim adıma sevindiğinden eminim. :)
Ayrıca çiçekler içinde teşekkürler. ;)

verd-i ebyaz kardeşim sizi tebrik ederim. zannedme ki ben muhalifim size. ben size mutabıkım. ilk kongreme artık başlıyorum. meydanlar bizim. biz de bizi yönetenler gibi verd-i ebyaz sen şunu yaptın. cevaben sen dersin medineli620 siz zamanında şöyleydiniz. olsun 100 de 10 luk barajı aştık. meclise girdik. artık mollaların temsilcisiyizz ;D ;D ;D ;D

:) :) :)
Teşekkürler kardeşim. Elbette burada muhaliflik diye bir şey olmaz. Bende sizi tebrik ediyorum. :)

buda benden efendim.

Teşekkürler leyya kardeşim. :)

verdi ebyaz kardeşim yeni gördüm.....kutlarım :)

Teşekkürler kardeşim. ;)

Teşekkürler kardeşim, İnşaallah.. :)
Çiçekler çok güzelmiş, teşekkürler. ;)

verdi ebyaz kardeşim yeni gördüm.....kutlarım :)

ama ben sondan ikinci olmayı haketmemiştim diye düşünüyorum... ??? ::)
bu ay okuluma ve sınavlarıma rağmen hep buradaydım, en azından ilk üçe girerim diye düşünmüştüm........

ama ben sondan ikinci olmayı haketmemiştim diye düşünüyorum... Ney Masum
bu ay okuluma ve sınavlarıma rağmen hep buradaydım, en azından ilk üçe girerim diye düşünmüştüm........

sıkma tatlı canını tatlı kardeşim. Al sana üçüncülüğümü veriyorum. Hatta birinci dahi olsam senin olsun. Senden değerli mi yaa bu üçüncülük. Sen gönlümüzde birincisin. zaten.

sıkma tatlı canını tatlı kardeşim. Al sana üçüncülüğümü veriyorum. Hatta birinci dahi olsam senin olsun. Senden değerli mi yaa bu üçüncülük. Sen gönlümüzde birincisin. zaten.

çok sağolun...ama orda sondan ikinci yazıyo artık naparsın? :(
bidaha tövbe hiç bi yarışmaya katılmıcam......

αχαяαуℓιм_68 kardeşim neden üzüldünüz ki :( siz daha önce birinci bile seçilmiştiniz ;) ayrıca ilk 3 dediniz 3 . olan kardeşimin oyu 13 sizin ise 12.Emin olun 1 kişi bile oy verse bu yeterlidir.Hem heğimiz biliyoruz sizin aktifliğinizi, emeğinizi.Bunlar tam manası ile istatistik olamaz.Hem bütün kardeşlerimiz oylamaya katılmamış.Üzülürseniz bizide üzersiniz ;) yarışmaya katılan katılmayan bütün kardeşlerimiz çok değerli ve aktif olan kardeşlerimiz.
Hepiniz molla için önemlisiniz ;)

Hepiniz molla için önemlisiniz ;)

Evet yarışmaya katılan katılmayan tüm kardeşlerimiz molla için değerli ;)
αχαяαуℓιм_68 kardeşim üzülmeyin lütfen, inşaallah bir daha ki yarışmada birincilik alırsınız ;)

Yarışmayı kazanan verd-iebyaz kardeşimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum :)

verd-iebyaz kardeşim tebrik ederim

Teşekkür ederim kardeşlerim. :)

Aksaraylım kardeşim siz üzülünce şimdi bende üzüldüm. :( Bir daha yarışmalara katılmayacağım diyorsunuz, inan seninle yarışmalar daha renkli oluyor. :) Bende katıldığım yarışmalarda mağlup oldum. ::) Yarışmalara katılırken birinci olmak için girmiyorum, bu yarışmada böyle sonuç alınmasaydı yine katılırdım diğer yarışmalara. Bakıyorum katılım az bende giriyorum. Her şey molla için. ;)

Yarışmalar

MollaCami.Com