Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

herkes nick'nin anlamını yazsın ..bilmek hakkımız değilmi?

Bir çeşit gül reçeli. Okkagülü denen güzel kokulu bir gülün kırmızı yaprakları balla ve biraz limonla ezilir yahut toz şekerle yoğrulur ve limon sıkılır. Bu suretle reçel ya da şurup yapmak üzre uzun müddet durabilir hale getirilir ki buna "gülbeşeker" denir.

Gülü çok sevmem hasebiyle ve birde tatlı olması sebebiyle tercih ettim..Şeker bişey işte ::)

ben de açıklayayım mezun oldum senelerden bir senede

en çok istediğim şey yurt dışında hizmet etmekdi. Çünkü yurt dışında hizmet etmek çok zor. ve zor olan yerde de himmet bol olduğu için. istiyordum.

medine-i münevvereye tağyin olundum. 1 buçuk yıldan fazla orada yaşadım. efendimize komşu olduk. kefiilimiz de medineli. merkezimizde.

ama daha sonra tebuk da olmam iceb etti. çünkü adam lazımdı. ve de yokdu.

620 olmasının sebebi de medineye hicretin tarihini 620 zannedmiştim. ve de sordum bir kardeşime. o da zannederim 620 dir heralde dedi.

ve medinedeyken yoğundum. yardımcı 2 kardeşim geldiler. tam rahata kavuşdum dedim. yani haremi şerife her gün gidiyorum dedim ki tebuk denildi.

Ama önemli olan medineyi yaşamak. Ve yine çok şükür ayda bir gidiyoruz bazan daha çok.

Şimdi linkini bulamıycam ama böyle bir konu mollada mevcut ve ben oraya yazmıştım nickimin anlamını...
Mod arkadaştan ricam konuları birleştirmesi... ;)

Şimdi linkini bulamıycam ama böyle bir konu mollada mevcut ve ben oraya yazmıştım nickimin anlamını...
Mod arkadaştan ricam konuları birleştirmesi... ;)

Evet Asude kardeşim bende oraya yazmıştım, konunun adı da "nickiniz ne ifade ediyor"du sanırım. İlk bu konuyu gördüğümde linkini vermek için aradım ama bulamadım. ??? ::)

ben de açıklayayım mezun oldum senelerden bir senede

en çok istediğim şey yurt dışında hizmet etmekdi. Çünkü yurt dışında hizmet etmek çok zor. ve zor olan yerde de himmet bol olduğu için. istiyordum.

medine-i münevvereye tağyin olundum. 1 buçuk yıldan fazla orada yaşadım. efendimize komşu olduk. kefiilimiz de medineli. merkezimizde.

ama daha sonra tebuk da olmam iceb etti. çünkü adam lazımdı. ve de yokdu.

620 olmasının sebebi de medineye hicretin tarihini 620 zannedmiştim. ve de sordum bir kardeşime. o da zannederim 620 dir heralde dedi.

ve medinedeyken yoğundum. yardımcı 2 kardeşim geldiler. tam rahata kavuşdum dedim. yani haremi şerife her gün gidiyorum dedim ki tebuk denildi.

Ama önemli olan medineyi yaşamak. Ve yine çok şükür ayda bir gidiyoruz bazan daha çok.

teşklr.medineli kardeşim Allah hizmetini makbul ve kabul etsin .

Evet Asude kardeşim bende oraya yazmıştım, konunun adı da "nickiniz ne ifade ediyor"du sanırım. İlk bu konuyu gördüğümde linkini vermek için aradım ama bulamadım. ??? ::)

açıklamamışsın verd-iebyaz asude bak bulamamışsın da... :P ;)

Benim nickim arabî lisanda bu demek kardeşim. ;D 8) :D

wayyyssss süper bir nick seçmişsin demek gül anlamına geliyor hııı gül'e dair herşey güzel teşk.edrim.

wayyyssss süper bir nick seçmişsin demek gül anlamına geliyor hııı gül'e dair herşey güzel teşk.edrim.

Yalnız gül değil kardeşim beyaz, ziyâde beyaz gül demek. 8) ::)

açıklamamışsın verd-iebyaz asude bak bulamamışsın da... :P ;)

İlgin gerçektende nereye giti o konu sahidende... ::)
Yazdığımdan çok eminim adım gibi hemde :D
Bölüm modların işi link bulup eklemek :P

o konu silinmişheralde ::)

İlgin gerçektende nereye giti o konu sahidende... ::)
Yazdığımdan çok eminim adım gibi hemde :D
Bölüm modların işi link bulup eklemek :P

ısrar etme Asude yazık başları döndü mod'ların aramaktan

ısrar etme Asude yazık başları döndü mod'ların aramaktan

Dönsün yahu bu onların görevi... :D
Israr değilde Nereye gider onca sayfalar dolusu konu alla alla. ::)

Nereye gider onca sayfalar dolusu konu alla alla. ::)

ölenlere rahmet
kalanla devam et ;D

Bir de fatiha okuyayım isterseniz :) :P

Serbest Kürsü

MollaCami.Com