Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

sabah namazına kaldıran saat icat edildi

;D ;D ;D ;D Allahtan öle bi sorunum yok...

bence saatin kendisi piskopat..manyak saat kendi kaldırmayı unutmuş..sinirini ondan alıyo ...11 de sabah namazı mı olur ;D ;D ;D

bence saatin kendisi piskopat..manyak saat kendi kaldırmayı unutmuş..sinirini ondan alıyo ...11 de sabah namazı mı olur ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D ;D

Alemsinzya ;D ;D

bu u daha oncede gormuştum burda

Bi ayrıntı daha varki adamın kafsaı baya sertmiş taşa vursa kırılmıştı şimdiye ;D ;D

Bi ayrıntı daha varki adamın kafsaı baya sertmiş taşa vursa kırılmıştı şimdiye ;D ;D

:D :D :D :D

sabah namazı vaktini tam tutturamamış ama uyanamayanlar ve kılmayanlar için süper bi icat ;D ;D ;D teşekkürler kardeşim

eyvallah ya nerden buldun sen bu resmi :D Allahım öldüm gülmekten ;D :D iyiki böyle bi saatim yok :D yoksa şimdiye hakkın rahmetine kavuşmuştum :D

sabah namazı vaktini tam tutturamamış ama uyanamayanlar ve kılmayanlar için süper bi icat ;D ;D ;D teşekkürler kardeşim

;D ;D ;D

eyvallah ya nerden buldun sen bu resmi :D Allahım öldüm gülmekten ;D :D iyiki böyle bi saatim yok :D yoksa şimdiye hakkın rahmetine kavuşmuştum :D

Konun başlığına bakınca,içimden bakmak gelmedi.problemi olan baksın diye düşündüm. bakıncada ALLAH RAZI olsun bunu bulandan dedim. :D :D :D.bazı evlere acil gerekli. :D

:D :D :D

;D ;D ;D

Bunu kullanan beyin kanamasından direk mezara gider. ;D

Teşekkürler.

Mollacami Foto Galerisi

MollaCami.Com