Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN

yarın burda olmayacağım...
Kıymetli Kandilinizi kutlarım...Rabbim mübarek eylesin gönüllerimizde....Zatına yaklaştıran..Efendimize yaklaştıran bir kutlu vesile kılsın....
duadan lütfen ayırmayın...
Hepinizi Allah için seviyorum...
selametle...muhabbetle can kardeşlerim...

Bütün islam aleminin kandilini şimdiden tebrik ediyorum.

Bütün islam aleminin kandilini şimdiden tebrik ediyorum.

kardesleerim kandiliniz mubarek olsun dualarinizda unutmayin ben acizi. mevlam kendisine hakiki kul habibine hakiki ümmet eylesin hepimizi insallah

kardesleerim kandiliniz mubarek olsun dualarinizda unutmayin ben acizi. mevlam kendisine hakiki kul habibine hakiki ümmet eylesin hepimizi insallah

kandiliniz mübarek olsun kardeşlerim
dualarda buluşmak ümidiyle :) :) :)

Bir Müslümanın din kardeşinin arkasından ettiği hayır dua kabul olur. O dua edince, bir melek, “Âmin, kardeşin için istediğinin aynısı sana da verilsin” der.) [Müslim, Tirmizi, İbni Maceidiyle

dua eder dua beklerim...

lütfen banada dua edin... :'(

sevgili mollacamimizin çok kıymetli birbirinden degerli üyeleri,bu gün kandil,ve bnm için çok ama çok dua etmenzi istiyorum.çok ama çok ihtiyacım var.lütfen unutmayın benide.emin olunki bana dua edenlere bende dua edecegim bu mübarek ve kutlu gecede.şimdiden çok tşkkr ederim.

Rabbim mübarek eylesin gönüllerimizde....Zatına yaklaştıran..Efendimize yaklaştıran bir kutlu vesile kılsın....
duadan lütfen ayırmayın...

Amin...

Kandilimiz mübarek olsun...

Bu Akşam Peygamber Efendimiz Hazret-i Muhammed Mustafa(S.A.V)'in alemleri şereflendirdiği VELADET Kandilidir.
Resulullah Efendimiz (S.A.V) Rebielevvel Ayının 12. gecesinde kainata teşrif etmişlerdir. Bu itibarla bu ayın 12. gecesi hicri senenin ilk kandilidir. Peygamber Efendimiz (S.A.V)'in dünyayı teşriflerinin kameri 1482,şemsi 1438 yılını idrak edeceğiz. İki ciha n Güneşi Efendimiz bu ayın 12. Pazartesi gecesi dünyaya teşrif etmişlerdir.
Bu ay içerisinde mümkün olduğu kadar salat-ü selam getirmeli; Salat-ı Nariye,Salat-ı Münciye veya Salat-ı fethiye okunmaya çalışılmalıdır. Bu gecenin manevi zenginliğinden istifade edebilmek için TESBİH namazı kılınmalı bir de HATM-i ENBİYA yapılmalıdır.(Fazilet Takvimi)
Dualarınızda bizleri de unutmamanız dileklerimle

kandiliniz mubarek olsun

Tüm kardeşlerimizin,hasseten üye kardeşlerimizin Mevlid kandilini tebrik ederim...

Mevla'm Efendimiz'in sevgisine ve şefaatine mazhar eylesin cümlemizi inşaallah...

amin

amiin amiin amiin

tüm kardeşlerimizin kandili mübarek olsun. :)

Tebrik & Kutlamalar &Taziye

MollaCami.Com