Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Forumun en'leri ;)

en afacani

ağır abisi ;D

çok teşekkür ederim sizlere ama biraz fazlaca abartmışınız okadarda değil...sizler varken benim burada esamem bile okunmaz.Allah cc sizleri başımızdan eksik etmesin....

Tebessümümüze en çok vesile olan kardeşimiz..

o bir yeryüzü sultanı ::) ::) ::) ::)

Kardeşlerim bu konu üstteki üye olayı ile karıştı.İlk sayfalara bakarsanız içeriğini karıştırmayız inş.
Burada size göre forumun en'leri ne ve kim ? sorusuna yanıt olarak açılmıştır

Kardeşlerim bu konu üstteki üye olayı ile karıştı.İlk sayfalara bakarsanız içeriğini karıştırmayız inş.
Burada size göre forumun en'leri ne ve kim ? sorusuna yanıt olarak açılmıştır

evet konu enlerden nereye kaymış... ;D ;D ;D

ben yeni geldim şimdi herkeze bir bir birşeyler yazıyorum ben sizleri şuan için tanımıyorum allah nasip kısmet ederse hepinizle tanısmak ısterım bence bu sitenin en girisimcisi ve en yenılikcisi olabılırsın guzel bır organızasyon ama bıde en caylagı benım heralda kalın selametle :)

ayırım yapmak çok zor beni için bütün üyeler enlerim.

Güzel ve faydalı paylaşımlarıyla siteye renk katan bütün kardeşlerimizden Allah razı olsun Emeğinize sağlık Allah hizmetinizi daim eylesin. Selam ve saygılarımla hayırlı geceler Ramazanınız mübark olsun

forumun en dalgın ve dikkatsiz üyesi benim galiba :-[

geçen gün ~~serapta bir damla~~ kardeşimin yazdığına yorum yaparken zambak kardeşimle karıştırdım.
daha önce de aynen böle bir iki defa karıştırdığım oldu. :-\

daha önce paylaşımış iki üç konuya dikkat etmeden tekrar paylaştığım oldu :-\

konuyu yanlış bölümde açtığım oldu :-\

ama kardeşlerimden allah razı olsun hepsi anlayışlı davrandı...

o zaman sende forumun en alçak gönüllüsü ol:D

selamün aleyküm.selmani pak kardeşim kendini yalnız hissetme bu konuda..formun enleri ne gelince Rabbim cümle kardeşlerim den razı olsun,çok güzel paylaşımlar, gösteriyorlar,hepsi enler diyorum.SELAM VE DUA İLE.

bende bu forumun ve bulunduğum diğer forumların en bilgisiz üyesi oluyorum genelde :(

formun en sıfır kilometresi benim o zaman yani üye oldum )::):):)::)

Tanışma Platformu

MollaCami.Com