Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Duâmıza Acil ihtiyaç !

Beyin ölümünün %80 i gerçekleşmiş :'( bizler dua ederek tedbirimizi alıyoruz takdir Rabbimizin.Duanızda unutmayın.

2 tane alıyorum

kalan 5

son kalan 5 nide ben alıyım allah kabul etsin zambak kardeşim

rabbim şifa buyursun inş...

Amin, inş.okumak ısteyen kardeşlerım olursa devam ettırıp kasım ayının eksıklerıyle bırlestırebılırız Rabbım cumlemızden razı olsun

Allah acil şifa versin. Bende alayım ne kadar eksik varsa tamamlıyalım

Ne kadar almak istersenız belirtin şifa kardeşim Şuanda bir hatim tamamlandı 2 ciye devam edelim diyorum Admınımızın musadesıyle açılmış bır başlıktır.Tamamlanmazsa kasım ayının yasını serıfıne dahıl ederız ıns

ben 5 tane alayım kardeşim.. rabbim Acil şifa versin.

Allah razı olsun şifa kardeşim

Kalan 36 kardeşlerim

Arkadaşlar kardeşimizin gerçekten çok duaya ihtiyacı var. ben 100 adet aldım bunu hatmi kebir yapalım isterseniz.

yani 18 adet eksiğimiz var katılımlarınızı bekliyoruz.

Çok sağolun şifa kardeşim ne diyeceğimi bilemiyorum :'(

1 yasini şerif hatmimiz tamamlanmıştı.Daha önce aldığınız 5 ve 100 adetle toplam = 105 yaptı

123-105 ten dediğiniz gibi 18 Adet kalmıştır kardeşlerim.İnş. onlarda tamamlanır.

Herkesten Rabbim razı olsun

Kalan 18

18 tane aldım

Hz Allah razı olsun fatihan kardeşim.Rabbim kabul eylesin.

Bütün yasini şerifleri alıyorum Hatimi yapılacaktır.

Rabbim hepinizden razı olsun.

Dua ettiğimiz kardeşin dün beyin ölümü gerçekleşmişti ve şuandan itibarende kalbi durmuş.

İnne lillahi ve inne ileyhi raciun

Yapılan hatim son anlarına denk geldi buda büyük bir nimet.
Rabbim günahlarını affetsin mekanını cennet eylesinAilesine sabrı cemil ihsan etsin.

Rabbim günahlarını affetsin mekanını cennet eylesin.Ailesine sabrı cemil ihsan etsin.

Amin...
Başınız sağolsun kardeşim.

Rabbim günahlarını affetsin mekanını cennet eylesinAilesine sabrı cemil ihsan etsin.

Amin...
Başınız sağolsun zambak kardeşim.

Rabbim günahlarını affetsin mekanını cennet eylesin.Ailesine sabrı cemil ihsan etsin.

Amin...
Başınız sağolsun kardeşim.

Dualar

MollaCami.Com