Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

MSN 9 ve Messenger Plus! Live

bende de 1 senelik kayıtlar var çok yararını görüyorum yaptığımız dini sohbetleri bilgisayarında problem olanların nasıl çözümlendiği vs. hatırlamamda çok iyi oluyor. bana göre güzel bir özellik bu

:) Evet çok iyi oluyor hakikaten.

ya hemen birisi söyleyebilir mi şu kaydetmeyi nasıl iptal edebiliriz? :-\ lütfen acil...

Msn sayfanızdan Plus yazan yere tıklayın orada yapılandırma ayarları var oraya tıklayın ve 'Konuşmalarımı hotmail olarak ......kaydedin' bu yazının yanında kutucuktaki işareti kaldırın ;)

teşekkür ederim... :)

wlm 9 eski sürümlerine göre biraz ağır sanki ...
o yüzden 8.5 a geri döndüm ...
ileti göndereceğimde fln ekran 1-2 saniye donuyordu fln ...
Plus'ta çok güzel bir proğram bence ...
geçmişi kaydetme dışında daha farklı güzel şeylerde var
+
bilmiyorum forumda varmı, öuhtemelen vardır ama birde stuf plug var...
o proğramda küçük ama etkili
benim baya işime yarıyor yani en azından ...
sizlerede tavsiye ederim ...
selametle ...

stuff plug yok kardeşim o konuyu da siz anlatırsanız kardeşlerimize faydalı olur..

Tabiki memnuniyetle
Yeni bir konu olarak paylaştım umarım yanlış yapmamışımdır

http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,18923.new.html#new

Bu arada stuf plug dışında birde Messenger Discovery var onuda yeni bir konuda payşatım.
Arzu eden kardeşlerimiz http://www.mollacami.net/forum/index.php/topic,18943.0.html sayfasından inceleyebilir ...

Biz aylardır msn yükleyemiyoruz bu linkten indirdiğim dosya da komut dosyası çıktı nasıl olacak?

Biz aylardır msn yükleyemiyoruz bu linkten indirdiğim dosya da komut dosyası çıktı nasıl olacak?

Aynı dertten muzdarip birisi olarak şunu söyleyebilirim: İhtiyaç olduğunda ebuddy kullanıyorum :)

Arkadaşlar böyle durumlarda sorunu yazınız lütfen; messnger 9'da böyle ufak-tefek sorunlar var. Windows XP kullananlar için özellikle...

Yükleyemediğinizde aldığınız hata nedir? Yüklü olmadığı halde yüklü mü görünüyor?

teşekkürler degerli kardeşim

Verdiğiniz linkten indirdim tıkladım ve bu pencere çıktı ayrıca denetim masasında da msn ye dair herhangi bir program yüklü değil..

Program Tanıtımları

MollaCami.Com