Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

MollaCami Araç Çubuğu'nu deneyin! :)

kullanan arkadaşlardan da yorumlar bekliyoruz

nasıllar memnunlarmı ?

kullanan arkadaşlardan da yorumlar bekliyoruz

nasıllar memnunlarmı ?

ben memnunum Allah razi olsun kardesimizden

Ben denemedim ama en kısa zaman da bende faydalanmak istiyorum zaten çok ta merak ettim. ::) ama güzel olduğuna eminim şimdiden teşekkürler.. ;)

Zaman zaman güncellemeler yapıyorum, Reis'in güncellemeleri doğrultusunda... Bu nedenle araç çubuğunuzda ufak-tefek değişiklikler görmeniz mümkün... ;)

insallah suana kadar bir deyisiklilik yok bekleriz

Önerileriniz doğrultusunda da değişiklikler yapabiliriz.

Rica ederim arkadaşlar; şu an için radyoyu kaldırmanızda fayda var. Kısa zamanda o kısımda sitemizdeki ilahilerin çalmasını hedefliyoruz. :)

Emeğinize sağlık hakikaten çok güzel , çok kullanışlı Hz Allah razı ve memnun olsun...

Radyoyu kaldırmaktansa kendi dosyalarımdan ilahileri ekledim ve onları dinliyorum,çok makbule geçti...

Çok çok teşekkürler...

Radyoyu kaldırmaktansa kendi dosyalarımdan ilahileri ekledim ve onları dinliyorum,çok makbule geçti...

Bunu hiç düşünmemiştim; gerçekten o şekilde de güzel bir uygulama olur.

Bunu yapmak için;

Radyonun orta kısmına tıklıyoruz; "İstasyon ekle" diyoruz. Karşımıza çıkan pencerede "Dosyalarınızı ekleyin" linkine tıklayıp dinlemek istediğimiz müziksiz ilahiyi seçiyoruz... ;) (Müzikli olursa çalmıyor, boşuna denemeyin... :P)

(Müzikli olursa çalmıyor, boşuna denemeyin... )

Çok ehli tedbir gördüm faruk seni :)

:D

Faruk kardeş birde ihyamail varda niye molla mail yok ??? Molladan adresi olanlar bu uygulamadan mahrum mu kalacaklar?

Namaz vakitlerini göstermesi çok güzel,birde hicri tarihi görebilme imkanımız olsa mesela :)

Çok mu masraflı oldum ::) ::)

Faruk kardeş birde ihyamail varda niye molla mail yok ??? Molladan adresi olanlar bu uygulamadan mahrum mu kalacaklar?
Namaz vakitlerini göstermesi çok güzel,birde hicri tarihi görebilme imkanımız olsa mesela :)
Çok mu masraflı oldum ::) ::)
++++ :) Düşüncelerime Tercüman oldunuz Anise kardeşim

Hicri takvim kodunu ayarlıyoruz, ekleyeceğiz inşaallah.. ;)

İhya mail gmail hesabı gibi; ama giriş sayfası değişik... @mollacami ise zaten hotmail ile aynı, msn'de var, o nedenle eklemedim. ::)

Gayet güzel kolaylık sağlayan bi sistem olmuş, teşekkürler...

Gayet güzel kolaylık sağlayan bi sistem olmuş, teşekkürler...

Rica ederim, güle güle kullanın...

Genel Duyurular

MollaCami.Com