Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Hayatta Hiç Neyin Olmadı ?

bnmde küçük küçük kaplumbagalardan olmadı hiç. :D ;)

benden kucuk kardesim hic olmadi..

benden kucuk kardesim hic olmadi..
ben olsam olurmu... ::) ::) ::) ::)

burdan ilan ediyorum leyya benim manevi kardesimdir :-* :D

burdan ilan ediyorum leyya benim manevi kardesimdir :-* :D
;D ;D ;D ;D ;D ;)

dedem ninem ve teyzem hiç olmadı

hayatta hiç gerçek dostum olmadı :'(

hayatta hiç gerçek dostum olmadı :'(
aynen ::)

Arkadaslarin eksikligini duyduklari yakinlarina cok üzüldüm... :'(

Allah sükür akraba dan yana kalabaligiz, ...

Ama ben ev islerine tembel oldugumdan hep bir yardimcim olsun, cocuklara bakici olsun isterdim, olmadi, olmayacakta :'(

bizi seven kollayan bir annemiz olmadı :'(

hiç abim olmadı.olsaydı nasıl olurdu diye düşünüyorum bazen.ama erkek kardeşimi görünce iyi ki yokmuş diyorum.. ;) :)

hiç abim olmadı.olsaydı nasıl olurdu diye düşünüyorum bazen.ama erkek kardeşimi görünce iyi ki yokmuş diyorum.. ;) :)

Aynen ;D

benimde güvenip sevip sayacagım iyi bir arkadaşım ve bir evim olmadı :)

benim çok iyi dostlarım oldu benim için her şeyi yapabilecek insanlar allaha çok şükür.

ama benim de tabii olmayan şeylerim var
1) kabinede bi babam veya bi akrabam olmadı
2) heç gemiciğim olmadı
3) heç yumurta satamadım
4) heç ülkemi satmadım
5) bi teröristle konuşmak nasip olmadı
6) 70 yaşımdan sonra (allah ömür verirse) 17 lik bi karımda olmaz muhtemelen
7) .....

saymakla bitmez eğer hayatta elimizde olmayanlarla üzülerek zamanımızı harcamaya kalksak nefsimizi asla doyuramayız. bunun yerine elimizde olanların kıymetini çok iyi bilelim. elimizdekileri birileri almadan koruyalım. bazı şeylerde paylaştıkça çoğalır dostluk gibi, arkadaşlık gibi. bazı değerler sen ne kadar değer verirsen o kadar değerlidir aile gibi. elimizdekilerin değerini bilelim ve onlara değer katalım elimizde olmayanlarla uğraşmayalım. allah hepinize elinizdeki değerlere değer katacak zamanı, fırsatı, sevgiyi, saygıyı güveni ve kocaman kalbi vermesi dileğiyle. sevgiyle kalın....

babam.babaannem,dedelerim,anneannem,amcam,12 yaşımakadar kendi elbisem,kendi kalem defterim,kitabım,

Eğlenceli Oyunlar

MollaCami.Com