Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Molla'nın Yıldızı ücharfbeşnokta

Tebrikler kardeşim.
Başarılarınız daimi olsun.

İnşeAllah Kardeşim...EyvAllah

buyrun efenim çiçekleriniz tebrik ederiz... :) :) :) :)

Çiçekler için teşekkür ederim leyya aldık kabul ettik her ne kadar geç ulaşsada elimize ama vazo kırılmış....

Buyur Hocam ama vazosuz beğenirsiniz İnşellah

Buyur Hocam ama vazosuz beğenirsiniz İnşellah

Vazo önemli değil.Bazılarının yaptığı gibi (ç)aldık arşivimize,kabul ettik...Teşekkür ederiz...
Vazo sorunu Leyya kardeşimizin...
Ayrıca www.kuranvehadis.com sitemize bekleriz...

bu seferde işi şansa bırakmıyım dedim.vazo falan göremedim ben ama,bu sefer size kökleriyle beraber gül gönderiyorum.buyrun efendim.

Kardeşimizi tebrik ediyor, güzel paylaşımlarının ve başarılarının devamını diliyoruz :)

bu seferde işi şansa bırakmıyım dedim.vazo falan göremedim ben ama,bu sefer size kökleriyle beraber gül gönderiyorum.buyrun efendim.

Teşekkür ederiz kardeşim. Gül bahçemize sizleride bekleriz ;D ;D

Kardeşimizi tebrik ediyor, güzel paylaşımlarının ve başarılarının devamını diliyoruz :)

Alıntı sahibi: h_ü_l_y_a üzerinde 01-12-2008, 18:04:09
Kardeşimizi tebrik ediyor, güzel paylaşımlarının ve başarılarının devamını diliyoruz

Evet Arkadaşlar!
Öncelikle tebrik eden ve oylarını esirgemeyen arkadaşlara şükranlarımı sunar
asıl amacımızın Mollanın ne yıldızı ne ayı ne de güneşi olmak değil, maksat bu ortamda arkadaşlarıma faydalı bir eleman olabilmek, bu meyanda Ruhu’l beyan tefsirinde okumuş olduğum şu kıssa hatırıma geldi, bunu da sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğim[color=black]...Yalnız kıssayı yeni bir konu olarak açıp bu konuya girmeyen kardeşlerimizinde faydalanmasını istiyorum. Kıssayı okumak isteyen [b]tıklasın
İşte bu kıssada olduğu gibi hepimiz meccanen ivazsız, garazsız riyadan hâlî bir şekilde insanlığa faydalı olabilmektir...

İnşeAllah kardeşim

Alıntı sahibi: yörükefe üzerinde 01-12-2008, 18:04:09
Kardeşimizi tebrik ediyor, güzel paylaşımlarının ve başarılarının devamını diliyoruz

Evet Arkadaşlar!
asıl amacımızın Mollanın ne yıldızı ne ayı ne de güneşi olmak değil, maksat bu ortamda arkadaşlarıma faydalı bir eleman olabilmek, bu meyanda Ruhu’l beyan tefsirinde okumuş olduğum şu kıssa hatırıma geldi, bunu da sizlerle paylaşmadan geçemeyeceğim[color=black]...Yalnız kıssayı yeni bir konu olarak açıp bu konuya girmeyen kardeşlerimizinde faydalanmasını istiyorum. Kıssayı okumak isteyen [b]tıklasın
İşte bu kıssada olduğu gibi hepimiz meccanen ivazsız, garazsız riyadan hâlî bir şekilde insanlığa faydalı olabilmektir...

İnşeAllah kardeşim dularınızla

hediyeniz hayırlı olsun Muhteremim www.kuranvehadis.com

Tebrikler kardeşim.

hediyeniz hayırlı olsun Muhteremim www.kuranvehadis.com

Sağol kardeşim www.kuranvehadis.com sizide bekleriz ziyarete...

Alıntı sahibi:mansurefe üzerinde 12-12-2008, 17:56:18
Tebrikler kardeşim.

Evet Arkadaşlar!

İnşeAllah kardeşim dularınızla

Yarışmalar

MollaCami.Com