Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Evrenin Sınırlarından..

Bu görüntüler benide çok etkiliyor..İlgin için ben teşekkür ederim Whitenight kardeşim,konu ile ilgili paylaşımınıda heyecanla bekliyorum..:)

Teşekkür ederim Neyzen.lal kardeşim,seninde gözlerine sağlık..:)

Bu görüntüler benide çok etkiliyor..İlgin için ben teşekkür ederim Whitenight kardeşim,konu ile ilgili paylaşımınıda heyecanla bekliyorum..:)

Teşekkür ederim Neyzen.lal kardeşim,seninde gözlerine sağlık..:)

Nebulalardan Kuranda da bahsediliyor; Kuran ve tefsir bölümüne konu açmıştım ancak kurallara aykırı görüldüğü için yayınlanmadı. Bilimsel makale olarak bir şeyler paylaşmaya çalışacağım ::)
Güzel paylaşımlarınızın devamını diliyorum

Nebulalardan Kuranda da bahsediliyor; Kuran ve tefsir bölümüne konu açmıştım ancak kurallara aykırı görüldüğü için yayınlanmadı. Bilimsel makale olarak bir şeyler paylaşmaya çalışacağım ::)
Güzel paylaşımlarınızın devamını diliyorum

Kur'an-ı Kerim'de herşey var,ama arayana ve nihayetinde görebilene..Zaten Kur'an-ı Kerim'e göre hareket etseler,aradıkları şeyin cevabını O'nda bulmaya çalışsalar,hem aradıklarını bulurlar,hemde aramak için şu ana kadar akıllarına bile gelmeyen birçok şeyi bulabilirler..::)
Paylaşımınız belki yazarından dolayı yada faydalanılan kaynağından dolayı kaldırılmış olabilir Whitenight kardeşim..Bende sizin güzel,faydalı paylaşımlarınızın devamını diliyorum.. :)
Bu arada,Mısır'da arkeologlar çölde gömülü bir şekilde piramit bulmuşlar.. :D ::)

Evet biliyorum :D
Şimdiye kadar 118 piramit bulunmuş. İnşaAllah bir tanesini bulmak da bana kısmet olur ;D

Evet biliyorum :D
Şimdiye kadar 118 piramit bulunmuş.İnşaAllah bir tanesini bulmak da bana kısmet olur ;D

Ama,ama bende bulmak istiyoruum..:)
İnşaallah nasip olur kardeşim inşaallah..:D

Emeğinize sağlık serapta bir damla kardeşim. Hepsi de muhteşem. Uzay her zaman benim de ilgimi çekmiştir. Özellikle "ışık hızı" ilgi alanım diyebilirim. Bir kitapta okumuştum. İnsan evrende ışık hızını çok az bir miktar aşmayı başarırsa ancak o zaman evrenin dışına çıkabilirmiş ki insanlık daha ışık hızına bile ulaşamamışken Peygamber efendimiz bir gecede alemleri aşıp miraca çıkmıştır. Ve insanlık böyle birşeyin olabilirliğini daha yeni yeni keşfetmeye başlamıştır. Söylenebilcek tek şey....

"Hayretimi artır Ya Rabbi"

Benimde ilgi alanım..:)
Haklısın Gözyaşı kardeşim,güzel yorumun için teşekkür ederim..Okuyan gözlerine sağlık..

Bilim ve Teknoloji

MollaCami.Com