Bölümler | Kategoriler | Konular | Üye Girişi | İletişim

Bu reklam türkiye'de olsa!!..

turklere (yani bizlere)biraz haksizlik yapmiyormuyuz acaba?bakin avrupada araba park etmek icin sokak aralarinda yere sabitlestirilmis buyuk makinalar vardir.gidenler bilirler.parayi atiyorsun o sana bilet veriyor.Adamin biri ama TURK degil tabiki sokagin birine boyle bir makina yerlestiriyor.bedavadan kazanc.ne zaman ki o sokakta oturan birisi o makinanin onceden orada olmadigini fark ediyor.polis olaya el koyuyor.

gerçekten ii fikir ;)

Valla onu bunu bilmem biz herşeyde türkleri aşağılamayı adet edinmişiz aşağılamak dediysem ne gibi tatsız olay olsa hemen türk işte ne yapsa yeridir aslında iyi olan heryerde iyi kötü olan her yerde kötü ha tür ha amerikalı vs.biz herşeyi üstümüze almaya bayılıyoruz. ::) :( ;D

avrupada yaşamayanlar türklerde var sanır.. Avrupada neler yapılmıyor ki.. yaşayan bilir. örneğin amsterdam da araba park ettiğiniz yerde kaç gün sağlam kalabilri dersiniz?

türkiye yiine en güvenilir ülkelerden.. cingene bilmem nelerin yaptıkları ile asil soyumuzu kirletmeyelim..

avrupada yaşamayanlar türklerde var sanır.. Avrupada neler yapılmıyor ki.. yaşayan bilir. örneğin amsterdam da araba park ettiğiniz yerde kaç gün sağlam kalabilri dersiniz?

türkiye yiine en güvenilir ülkelerden.. cingene bilmem nelerin yaptıkları ile asil soyumuzu kirletmeyelim..

Aynen katılıyorum,

Bu türkiyede olsa Şu türkiyede olsa...

Bu ülkemizi övmek mi yoksa mizaha vurarak ülkeyi kötülemek mi?

Ben ülkem hakkında böyle söylemler için üzülüyorum açıkçası :-\

Sevgili Piri Reis ve whitenight yorumlarınız için çok teşekkür ederim sizlere kesinlikle katılıyorum.

elbet yetenek kardeş...
benim zeki..çevik..aynı zamanda pratik zekalı milletim sırf yardım olsun diye bulurdu bi çare... ;D ;D ;D

;D ;D ;D ;D

İlginç Resimler

MollaCami.Com